2737
2734
عنوان

وای بیایید بگم چیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خانوادت پشتتن ادبش کن آبروشو ببر

بهشون نگفتم 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
پس با عکس هات اقدام کن میگم حتی شاید هیچوقت استفاده نکنی ولی اقدام کن تازه با یه مشاور هم خودت صحب ...

اره داریم مشاور میریم.  عکس ها سندیت داره؟ 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2728
نمیدونم ولی پیگیریشون کن خوب نظر مشاور چیه؟

میگه بد تربیت شده و بد قلقه و ... 

تو چیکار میکنی که کتکت میزنه

وقتی بحث میشه میزنه دیگه من کار خاصی نمیگم 

2738
جواب کتک فقط کتکه من تا حالا شوهرم اونجوری به معنی کتک نزده ولی کافیه یه کوچیک دستش بهم خورده باشه ض ...

منم اینجوریم 

یه بار سر مثل همیشه خانوادش بحث داشتیم، دستمو پیچوند، داشتم تمیزکاری میکردم با چوب تی همچین کوبوندم تو شونه اش که دیگه بار اول و آخرش شد😅

بهشون نگفتم 

خیلی اشتباه می‌کنی که نمیگی فقط کاری می‌کنی که شوهرت هر چی دلش خواست بکنه بعدشم با خنده جمش بکنه منم یه زمانی اشتباه تورو میکردم قایم میکردم جالبیش اینجا بود بعدا که جونم به لبم رسید میگفتم اذیت می‌کنه میگفتن این آدم خوبیه تو اذیتش می‌کنی که این عصبانی میشه

مشاور امیدواره به خوب شدن و تغییر رفتار

فعلا گفته باید ادامه بدیم نظرنهایی نداد 

وقتی بحث میشه میزنه دیگه من کار خاصی نمیگم 

سعی کن  موقعی که عصبانیه جوابشو ندی شوهرت احتمالا تو خانوادش این صحنه ها رو دیده و کتک زدن براش طبیعیه

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
سعی کن  موقعی که عصبانیه جوابشو ندی شوهرت احتمالا تو خانوادش این صحنه ها رو دیده و کتک زدن براش ...

از اولشم زیاد دهن ب دهنش نمیذاشتم ولی اصلا دیگه باهاش حرفم نمیزنم تودعوا

مادرا از پشت تلفنم حال آدمو می فهمن واقعا 😔

اره خدامرگم بده تو پیامم میفهمه . 

2706