2157
2106

پوکو

اگه ی قلب عین آینه داری،مث مایی،قابل احترامی🌺🌸 تو این تاریکی کنارماه🌙هنو زندن ستاره ها🌟 هنوزم میشه کودک بود👧 دست زد به چشای ماه🌙 هنوزم با ی طناب و تاب میشه آویزون شد از ستاره ها⭐🌟کار خوبه خدادرست کنه❤سلطان محمود خر کیه؟            

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
داری چجوریه خوبه؟

دخترخالم خریده کاراییش و سرعتش ک خوبه اون خیلی اهل عکس گرفتنه دوربین پوکو واقعا با کیفیته

اگه ی قلب عین آینه داری،مث مایی،قابل احترامی🌺🌸 تو این تاریکی کنارماه🌙هنو زندن ستاره ها🌟 هنوزم میشه کودک بود👧 دست زد به چشای ماه🌙 هنوزم با ی طناب و تاب میشه آویزون شد از ستاره ها⭐🌟کار خوبه خدادرست کنه❤سلطان محمود خر کیه؟            
2050

سلام دو انتخاب عالی میتونی شما داشته باشی، اول پوکو ایکس تری شیائومی انتخاب دوم A32 سامسونگ ، من خودم پوکو ایکس تری دارم واقعا محشره، این دوتا گوشی بهترینن توی این قیمت

کدوم پوکو m3یاx3

اون X3خریده m3رو اطلاع ندارم چجوریه