2157
2106
عنوان

یه مرده متحرک شدم ب کل💔🙃(دعوا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 90 پست

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
میخاست جلوشون ابرومو ببره😔

اووووف درکت میکنم منم همینه شوهرم منکه دوتا برادر شوهر دارم مثل برادر شوهر توهستند عنشون بع من افتاده 😒وااای خیلی حس بدیه 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
ی شب داشت از درد ب خودش میپیچید تا ۸صب پیشش بودم خوبش کردم فرداش گف اگ نبودی میمردم ظهرش جلو همه خرا ...

وااای تومنی شوهرتم شوهرمن منم هروقت بهش زیاد میرسم خودشو خر میکنه خیلی هم مغروره با دوستاشو بقیه اینقدر حرف میزنه که سرشون میره بع من که میرسه زورش میاد یع کلمه جوابمو بده اوووف اصلا یع وضعیه ما که چهارده ساله همینه دیگع خسته شدم 

وااای تومنی شوهرتم شوهرمن منم هروقت بهش زیاد میرسم خودشو خر میکنه خیلی هم مغروره با دوستاشو بقیه این ...

درد خیلی سختیه ک واسه ادم همدرد نیستن ولی دیگ مهم نباشه بزات من بیخیال شدم

2050
البته جاری من سیاستهایی داره که شاید من ندارم واقعا شایدم برادرشوهرم اخلاقش متفاوته واقعا نمیدونم ...

منم خیلی برادر شوهرامو با شوهرم مقایسه میکردم ولی یع چیزی که هست شوهر من خوبیایی داره که اون دوتا ندارن من اینو هیچوقت نمیدیدم ولی الان بیشتر زوم میکنم رو خصلت‌های بد برادر شوهر ام وخوبی های شوهرم باور کن بعضی وقتها قشنگ متوجه میشم بع ظاهر جلو ما داره بع زنش محبت میکنع