2726
عنوان

یه مرده متحرک شدم ب کل💔🙃(دعوا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 90 پست
۲۰ مرسی دلم آرامش گرفت😭😭

عزیزم چقد هم سنت پایینه

نبینم گریه کنی و غصه بخوری ها

خدا بزرگه توکل کن به خودش🙏🏻😍با انرژی و قوی تر از دیروز امروزت رو شروع کن

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لزوما بحث بردارشوهر نیست میگم اونام خوش باشن مام عاشقانه زندگی کنیم میگم خوب باشیم بعد میدونی من مقا ...

خب منظورم همینه عزیزم

من میگم شاید جاری شما یا من سیاستهایی بلذه که ما بلد نیستیم در رابطه با همسرداری

2728
۲سال نامزد(عقد)۵ماهه عروسی خودم ۲۰سالمه اون ۲۴ خیلی همو میخاسیم خیلی زمینو زمانو بهم ریخت بهم رسید ...

اوااا کلا ۵ ماهه ازدواج کردی میگی همه راه ها رو رفتم؟؟؟

خب هزار راه نرفته داری که دختر

اوااا کلا ۵ ماهه ازدواج کردی میگی همه راه ها رو رفتم؟؟؟ خب هزار راه نرفته داری که دختر

اخلاقش خیلی بده نمدونم دیگ چیکارکنم همه رو بمن ترجیه میده😔😔از وقتی محرم شدیم بهم هروقت مریض شده تا صب بالا سرش بودم هروقت دیدم حالش خوب نیس پا ب پاش نشستم هردقت دردی داشت خودمو ب هردری زدم تو مناسبتا همش خندوندمش کلی سوپرایزش کردم تو رابطه های دیگ هیچی کم نزاشتم تو دعوا برگشت گفت رفیقام از تو باارزش ترن من حالم بااونا خوبه خیلی شکستم😔

اره شاید بلد نیسیم ولی من همه راهارو رفتم😔

والا من ۱۴ ساله ازدواج کردم باز فکر میکنم همه راه ها رو امتحان نکردم هنوز

کلا من یه مقدار مغرورم و حرف زور تو‌کتم نمیره

ولی حس میکنم جاریم حتی شده الکی از خیلی رفتارها و حرفای برادرشوهرم چشم پوشی میکنه و به شوهرش حس خوب میده با اینکارش ولی من همیشه حرف باید حرف خودم باشه

اخلاقش خیلی بده نمدونم دیگ چیکارکنم همه رو بمن ترجیه میده😔😔از وقتی محرم شدیم بهم هروقت مریض شده تا ...

خب تو هم مثل من دلسوزی زیاد داری

به نظرم اینهمه نیاز نیست مثل مادر دلسوز طرف باشی شاید حتی یه کمم شما دنبالش نری و محلش ندی اون طرفت بیاد

والا من ۱۴ ساله ازدواج کردم باز فکر میکنم همه راه ها رو امتحان نکردم هنوز کلا من یه مقدار مغرورم و ...

اگه حس میکنی غرورتو بزاری کنار زندگشت خوب میشه خب بزار کنار من مغرور شدمم بد بود نرم شدمم بد بود😔

خب تو هم مثل من دلسوزی زیاد داری به نظرم اینهمه نیاز نیست مثل مادر دلسوز طرف باشی شاید حتی یه کمم ش ...

ی شب داشت از درد ب خودش میپیچید تا ۸صب پیشش بودم خوبش کردم فرداش گف اگ نبودی میمردم ظهرش جلو همه خرابم کرد😭😭😭

اگه حس میکنی غرورتو بزاری کنار زندگشت خوب میشه خب بزار کنار من مغرور شدمم بد بود نرم شدمم بد بود😔

حالا من جات باشم یه مدت به خودم میرسم

زیاد هم محل شوهرم نمیدم

چند قدم عقب برو و دیگه مثل قبل نباش

ببین اون طرفت میاد؟؟

شاید اینقدر در دسترسش بودی که میدونه شما همیشه هستی واس همین تو چشمش بی ارزش شدی

ی شب داشت از درد ب خودش میپیچید تا ۸صب پیشش بودم خوبش کردم فرداش گف اگ نبودی میمردم ظهرش جلو همه خرا ...

خب همون اینقدر در دسترسی و از بودنت اطمینان داره که به خودش اجازه میده هر رفتاری بکنه

یه مدت سرد شو ازش

نمیگم قهر کن ولی خیلیم نازشو نکش شاید قدر عافیت فهمید

2706