2737
2739
عنوان

چه صابون هایی ببرای جای جوش و جوش و مرطوب کردن پوست پیشنهاد میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 103 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینا رو اعتماد نکن عزیزم من دارم با کارتون و مارک خود بلوچستان میفروشم از من گفتن بود🙋‍♀️

دیدم شرکتیا بود گرفته بودم قبل اینی که الآن میزنم دوست نداشتم این عالی بود آیا چی میریزن داخلش آخه تریاک رنگش قهوه ای هست چرا این صابون سیاهه باید قهوه ای باشه

2731
باشه عزیزم دیگه روش کرم نمیزنم میذارم اب رسان رو برای صبح  به همه صو ت نزن بعد پوست رو رنگ نمی ...

نه گلم من خودم رو جای جوش میزنم فقط همونو کمرنگ میکنه پوست دورنگ نمیشه

ممکنه پوستتون و خیلی نازک کنه

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی💚🙏🏻
دیدم شرکتیا بود گرفته بودم قبل اینی که الآن میزنم دوست نداشتم این عالی بود آیا چی میریزن داخلش آخه ت ...

والا چی بگم گلم منم بی اطلاعم فقط چیزی ک من میفروشم اصل هست .و راضی بودند هرکی برده ازش

میشه لایک نکنید 😁
2740
نه گلم من خودم رو جای جوش میزنم فقط همونو کمرنگ میکنه پوست دورنگ نمیشه ممکنه پوستتون و خیلی نازک کن ...

مرسی عزیزم 😘

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
09130840883شرایط پوستتونو بگید بهشون به کارتون نیاد میگه خوب نیست براتون. واتساپم پبام بدید جواب مید ...

مرسی گلم

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
شامپو هم دست کمی از صابون نداره 😂

ن خو فرق داره چ شامپویی بزنن حواصم اصن نبود میخواستم بگم شامپو بچه فیروز من خودمم استفاده میکنم خیلی خوبه

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت