2752
2734
عنوان

چه صابون هایی ببرای جای جوش و جوش و مرطوب کردن پوست پیشنهاد میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 103 پست
من صورتم جای جوش قرمز داره و چربع  ب نظرت ایت پماد اداپالن جواب میده؟

منم اتفاقا جای جوشام‌قرمز بود 

صورتمم افتضاح چربع

یه هفته زدم خیلی بهتر شد 

ولی تو‌نینی سایت خوندم‌بعضی از خانما این پماد به‌صورتشون نساخت 

از یه دکتر پوست بپرسی مطمئن شی خیلی بهتره

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی💚🙏🏻
عزیزم صابون تریاک که بحث سرشه عالیه

اخه صورتم چرب نیست اصلا که صابون بزنم.میترسم صورتمو چروک کنه

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلمPHصابون اصلا با پوست صورت سازگار نیست و بعد از یک مدت پوستت رو خراب میکنه،یکی از دوستام مشاور پوست و مو هست درخواست دوستی بده شمارشو بهت بدم راهنماییت میکنه و با توجه به تیپ پوستیت بهت میگه چه چیزی استفاده کنی؛

کاربری دوستم بود داده به من تا دایره‌ی ارتباطاتم رو گسترش بدم🌍📳 پشت کنکوری‌ام📚درکنار درس خوندن کار هم میکنم تا بتونم به پدر و مادرم و سلامت پوست و موی همنوعانم کمک کنم💝👸زیبایی فقط جلب توجه میکنه..اون چیزی که قلب رو تسخیر میکنه شخصیته😈سخت‌کوش_امیدوار_عشق مطالعه_عاشق یاد گرفتن_کنجکاو_ماجراجو_سرسخت"_.._"یادتون رفت یاد من موند..مرور حرکتاتون شده کار هر روز..
گفتن 40

۴۰۰۰۰ قیمت قبلم بود چون گرون شده ولی اگه کسی واقعا مشتری باشه بهش میدم این قیمت

به هرحال دوستان قیمتام واقعا عالیه 

کیفیت هم تضمینی 

ارسال هم رایگانه تا عید غدیر آدرس پیجم:https://www.instagram.com/p/CQqEVQ3HX4i/?

utm_medium=copy_link

کسی خواست  در خدمتم دایرکت بده اینستا

میشه لایک نکنید 😁

فقط صابون زیتون ....از اونا که دایره ایی شکلن و اصلشو توی رودبار و منجیل میفروشن...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
شما چاله صورت دارید؟؟؟ من صورتم چاله داره..... قرص ازیترو خشک میکنه و باعث میشه جوش نزنی....تا ...

آره صورتم چاله داره .

خیلی جدیدا جوشام زیاد شده.افسرگی گرفتم.

چرک خش کن خوردم جواب نمیده

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
من هرچی صابون زدم بدتر شد بهتر نه رغتم دکتر بهم پوماد اداپالن داد واسه جای جوش عاایه ولی نمیدونم و ...

عزیزم میشه بگی دقیقا چطور مصرف کردی اداپالن رو

من به پیشنهاد یکی از بچه های سایت گرفتمش

شبا میزنم روش هم مرطوب کننده و اب رسان میزنم صبح میشورم

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

صابون  کوسه 

سفید کننده  

زد لک

قیمتشم خیلی از صابون  تریاک  پایین تره

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون

صابون ان جی

عطاری ها دارن

تو زندگیم شدم مثل ماهی که تو آسمونه و نوری از خودش نداره. در واقع این خورشیده که از نور خودش به اون میبخشه. بی تی اس حکم خورشید زندگیم رو داره💜با افتخاااااار آرمی هستم💜قال آگوست دی:آرمی ها زندگی منن💜یه دختر خانوم که داره برای پزشکی میخونه💜میشه برای موفقیتم دعا کنید💜بوس به همتوووووون💜
2706