2737
2734
عنوان

زشته این النگو رو تکی انداخت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 81 پست
حالا من النگو خیلی دوس دارم و فقطم وقتی دوس دارم که صدا بده یعنی تک نباشه😂 راستش رفته بودم تک پوش ...

ببخشید باورت میشه من تک پوش نمیدونم چیه فقط میدونم تکیشو میندازن آخه چه فرقی با النگو داره؟😐😂

ببخشید باورت میشه من تک پوش نمیدونم چیه فقط میدونم تکیشو میندازن آخه چه فرقی با النگو داره؟😐😂

این تکپوشه یعنی باید یدونه فقط بندازی 

ولی النگو‌ هرچند تا بندازی انداختی

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم درهمین حد بلدم والا😂😂

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2728
مرسی فدات فقط من پولم نمیرسه از اینا بخرم همون یدونه النگو بخرم به نیت تک پوش 😭😂

قبول باشه نيتت😂😂