2737
2734
عنوان

زشته این النگو رو تکی انداخت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 81 پست
زشته به نظرم جو گیر شدم خریدمش تاحالا همه گفتن قشنگه ولی اصلا تو دلم نیس ولی برای شما شیک و لوکسه

عزیزم من اینو نخریدم 😂

کاری به طرحش ندارم میخواستم ببینم این مدلی زشته تکی انداخت

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشته به نظرم جو گیر شدم خریدمش تاحالا همه گفتن قشنگه ولی اصلا تو دلم نیس ولی برای شما شیک و لوکسه

خب چرا عوضش نمیکنی

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
عزیزم من اینو نخریدم 😂 کاری به طرحش ندارم میخواستم ببینم این مدلی زشته تکی انداخت

نه خیلی شیکه

خوب سلیقه ها فرق میکنه

همین تفاوتهاست که زندگی رو زیبا میکنه

الان من دوتا دستبند دستمه بیشتر دوستشون دارم

ممکنه یکی اصلا خوشش نیات

2731
نه خیلی شیکه خوب سلیقه ها فرق میکنه همین تفاوتهاست که زندگی رو زیبا میکنه الان من دوتا دستبند دست ...

درسته🤩🤩🤩🤩🌺

تازه گرفتم گفتم چندبار بندازم متنوع  بعد عوض کنم  حداقل دو مجلس🥺🤕🥴🎀

صحیح 😁🤩

2740
جدا یعنی میشه با ۱۲ تومن مثل اینو گرفت ؟

اره میشه بستگی به سایز دستتم داره ها

سایز یک باشه ارزونتره

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
نه خیلیا یدونه میندازن خواهرامم یدونه دارن ولی حالا من سه تا دوس دارم یکیشم میخام دستم پول اومد بخرم ...

درسته ولی زیادم شلوغ خوشم نمیاد یدونه هم الگو دارم پهنه ولی وزنش ۵_۶گرمه

درسته ولی زیادم شلوغ خوشم نمیاد یدونه هم الگو دارم پهنه ولی وزنش ۵_۶گرمه

حالا من النگو خیلی دوس دارم و فقطم وقتی دوس دارم که صدا بده یعنی تک نباشه😂

راستش رفته بودم تک پوش بخرم ولی طلافروش اینو نشونم داد دلم رفت دیگه نتونستم مقاومت کنم همینو خریدم🤦🏻‍♀️

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

ن. اتفاقا خوبه

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام)