2733
2734

از خودم 

از اینکه خانوادم مستجرن خونه ندارن با رهن کم 

از جور نشدن واممم 

از جوشای پدرم 

از بی پولی 

از دادگاهی ک محکوم شده همسرم بخاطر ی ماشین ک اونم داده ولی زدن زیرش نمیان رضایت بدن 

از کم شانسی و بد بیاری 

از اینکه بچه خواهرم مشکل شنوایی داره و تازه فهمیدیم 

از ناراحتیو گریه های خواهرم یک سره ک تا کی تاپیک گوش زده بود 

از خودم و قیافم 

از دلتنگی 

از کار بابا 

از اینکه ماشین بابام خراب ولی نمیتونیم درستش کنیم 

از بیماری ک خودم دارم 

از این کرونایه لعنتی و ترسش 

از خیلی چیزا واقعا خستم یکی چند تا خونه یکی ی دونشم نداره یکی ملیارد ها ثروت پول یکیم باید بدویه وووووو 😔😔😔😔خدا دیگه بسه 

امروز دعا کن روز عرفس 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ممنون برا همینم بیدارم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

گلم همه مشکل دارن بابا بی پولی که همه جا هست دیگه تو این مملکت خراب شده

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم
2738

باور کن مشکلات من بنویسم از مال شما خیلییییی بدتر و بیشتره 

به لطف خداوند امیدوارم 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

چرا همه اعضای خونواده کار نمیکنین؟؟؟!!! این روزا همه باید کار و تلاش کنن خب چون همه چی گرونه

بعدشم زندگی رو راحت بگیرید برید یه شهر کوچکتر واسه زندگی سعی کن کمتر خرج کنی 

بعدم واسه قیافه ناراحتی اخه دختر خوب قیافه خواست خداست قرار نیس همه زیبا باشن 

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم
باور کن مشکلات من بنویسم از مال شما خیلییییی بدتر و بیشتره  به لطف خداوند امیدوارم

من قبول ندارم از اولی ک کوچیک بودم تا الان سختیای بدی کشیدم با خانوادم تو گاراج زندگی میکردیم خواهرم فوت کردت 6 سالش بود از دیش خونه خریدیم بعد مجبور شدیم تو اوج ارزونی بفروشیم الانم همش فک میکنم اون روزا داره میاد نمیشه بگم بعضی چیزارو اینا فقط گفتنیاش بودن

2706