2752
2734
عنوان

از این زندگی و عدالتش خستم 😔😔😔ناراحتم زیااااد

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 84 پست
ماهایی ک پول نداریم همیشه میگیم خدا بده نصفه بیشترشو فقط ب بقیه کمک کنیم اما حیف  منم خیلی دلم ...

دقیقا فقط اونا ک ندارن دلشون میخاد کمک کنن من خودم همیشه میگم یه روزی وضعم خوب شد ب جوونا کمک کنم واسه جهیزیه چون خودم خیلی دارم عذاب میکشم درک میکنم کسیو ک هیچکسی رو جز خدا نداره

[QUOTE=199701658]من وامم نمیتونم بگیرم چون قسط نمیتونم بدم این طرف مام رسمه پسر کلا وامو میبره منم موندم چکار کنم یه ...[/QUO ببخشید شما باردار هستین ؟

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم همچنین گلی من بهت درخواست دادم دوست داشتی قبول کن 

قربانت باش حتما زدم قبول کردم ایشالله ببینم روزیو ینی مطمعنم بیای بگی همچیتو خریدی و خوشحال ببینمت 

2731
قربانت باش حتما زدم قبول کردم ایشالله ببینم روزیو ینی مطمعنم بیای بگی همچیتو خریدی و خوشحال ببینمت&n ...

مرسی عزیزم من الان گوشیم داره خاموش میشه کی هستی بهت پیام بدم؟فداتشم گلی انشالله خودتم همچین روزیو ببینی بزودی زود

مرسی عزیزم من الان گوشیم داره خاموش میشه کی هستی بهت پیام بدم؟فداتشم گلی انشالله خودتم همچین روزیو ب ...

باش منم از دیب نخوابیدم ولی خوابم نمیبره فردا هستم هر موقع یپام دادی میام میبینم ولی الان بخوابم میدونم زیاده ولی تا4 بعدازظهر شاید خواب باشم میام نگا میکنم حتما پیام دادی 

داداشم رفته خواستگاری  یه دختر خانم از اول گفتن جهیزیه نمیدیم ، داداشم هم خودش داره تهیه میکنه اصلا هم براش مهم نیست چرا فک میکنید همه چیو شماها باید بخرین من خودم سر جهیزیه ام به مادرم مدام می گفتم کمتر بخر چه رسم مسخره ایه بگین جهیزیه نمیاریم شما هم عروسی مفصل نگیرین ، آرایشگاه برین  با لباس عروس و آتلیه  یه جشن کوچک خانوادگی کرونا هم که این وسط خوبه داماد هم پول عروسی رو بده جهیزیه

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
داداشم رفته خواستگاری  یه دختر خانم از اول گفتن جهیزیه نمیدیم ، داداشم هم خودش داره تهیه میکنه ...

میدونی اون داداشت و خانواده شما فرهنگشون خیلی بالایه ولی این خانواده شوهررر من اوووف ینی میگننننننن مغز همه جاتو میخورن اگه با شوهر خوب باشی بدبخت عالم میشی تا اخر عمرت میزنن تو سرت هیییی میگن روانی میشی