2737
2739

پارسال همین موقع ها بود ک شوهرم ی تصادف وحشتناک کرد اسیب شدید دید هم خودش هم ماشین 

ماشین مونو با خاک انداز جمع کردن😐

دو ماه بعدش باز ی تصادف بدتر کردیم نزدیک بود بمیریم البته طرف مقابل اینجا مقصر بود 

خلاصه موندیم بی ماشین

چن وقت پیش دزد زد خونه مونو لپ تاپ و شارژر و کلی وسایل ازمون برد...

ببخشید اونجا ک با خاک انداز جمشون کردن جر خوردم

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب فاصله 20روز پدر و مادر همسرم فوت شدن این دیگ خیلی بهمون فشار اورد😭😭😭😭

بعدش من کارمو از دست دادم الکی الکی درحال حاظر ی جا کار میکنم خیلی صاحبکارم بد اخلاقه😑😑

والا شوهرم مجبور شد کارشو عوض کنه رفت شاگردی

خوردیم به بی پولی

واسه تمدید خونه ۱۰ تومن بدهکاریم

ماشینمون اوضاعش خرابه

ولی حامله شدم

یه پسر خوب دنیا اوردیم

خواهرمم بعد ۵ سال حامله شده

بازم خدا رو شکر

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2738

خلاصه ابر و باد و مه و خورشید و فلک کمر به نابودیتون بستن

شوخی بود عزیزم

جنبه مثبتی رو چرا نمی‌بینی؟ از دوتا تصادف که به قول خودت با خاک انداز جمع کردن ماشینو خودتون جون سالم به در بردین

وقتی تو تصادف کسی عزیز از دست میده هزار بار شنیدم میگن کاش همه چی رو از دست می‌دادیم اینطور نمیشد

منتظر اتفاقات خوبم 
خلاصه ابر و باد و مه و خورشید و فلک کمر به نابودیتون بستن شوخی بود عزیزم جنبه مثبتی رو چرا نمی‌بین ...

خدا شاهده میگم اشکال نداره ضرر ب مال بخوره ب جون نخوره والی اخه چقد دیگ😭

2706