2733
2734
عنوان

بیاین بگم از پارسال تا امسال چی بهمون گذشت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 25 پست
والا شوهرم مجبور شد کارشو عوض کنه رفت شاگردی خوردیم به بی پولی واسه تمدید خونه ۱۰ تومن بدهکاریم م ...

ماهم تازگی ی ماشین خریدیم پدرمونو دراورد سر اونم ضرر کردیم باید حداقل 20تومن کمتر بفروشیمش

عزیزم مبارکه😍

خدا شاهده میگم اشکال نداره ضرر ب مال بخوره ب جون نخوره والی اخه چقد دیگ😭

ناراحت نباش بازم مالی بوده .ماهم از پارسال تا الان داریم جانی و مالی خرج میکنیم .مشکلات شدیدی داشتم که حتی دکتر گفت یه صدقه ای قربونی بدید حتما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینجوری میشه ماشی ترسیدم آخه من خیلی میرم تو جاده

از بولبیرینگش بود با اینکه تازه چکاپ برده بودیم می دونی قسمت اینطور بود یه دور قبص روح شیم خدا برای هیچکس نخواد ادم مرگو به چشم می بینه شوهرم داد می زد به زور ماشینو کنترل کرد

2742

والا ما هم یه سال بیشتره انواع حوادث و بلاهای عجیب غریب سرمون میاد. عالم و آدم میگن یه چیزی هست که اینطور میشه. خیلیم صدقه و قربونی دادیم اما هنوز ادامه داره. نمی دونم والا ما که درمونده شدیم فعلا 

در پناه خدا... 
از بولبیرینگش بود با اینکه تازه چکاپ برده بودیم می دونی قسمت اینطور بود یه دور قبص روح شیم خدا برای ...

خدارو شکر سالمید ب این ماشینا و این جاده هیچ اعتباری نیس 50تا سرعتم نباید رفت😑

والا ما هم یه سال بیشتره انواع حوادث و بلاهای عجیب غریب سرمون میاد. عالم و آدم میگن یه چیزی هست که ا ...

من اصلا ب طلسم و این چیزا اعتقاد نداشتم ولی کم کم دارم ب اونام فک میکنم اصن دس ب طلا بزنیم خاک میشه

2740
خدارو شکر سالمید ب این ماشینا و این جاده هیچ اعتباری نیس 50تا سرعتم نباید رفت😑

اره توام شکرخدا کن سالمید مگرنه سر من یکی که بدتر بلا اومد امسال پدرم شوهرم کرونا تا لب مرگ رفتن و هزار تا دیگه همه مثل همیم ماهم دو گوسفند کشتیم

اره توام شکرخدا کن سالمید مگرنه سر من یکی که بدتر بلا اومد امسال پدرم شوهرم کرونا تا لب مرگ رفتن و ه ...

مرتب میگم تن سالم باشه پول میاد و میره ولی اخه چقد😑

اینقد زحمت میکشیم حرف میخوریم سرکار هیچی ب هیچی

من اصلا ب طلسم و این چیزا اعتقاد نداشتم ولی کم کم دارم ب اونام فک میکنم اصن دس ب طلا بزنیم خاک میشه

والا منم مثل تو

همین الانشم با اینکه برام ثابت شده اینا خیلی غیرعادیه اما نمی خوام قبول کنم

در پناه خدا...