2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
موفق باشید فکر کردم فارغ التحصیل شدید میخواستم بدونم بنظرت بهتره برای فوق بخونم یا ن؟

ممنونم

والا یکی از استادامون به ما گفت با کارشناسیتون برین سرکار و نگین ادامه بدم بعد چون تو کشور ما هرروز یچیزی تغییر میکنه

ارشد پلی هس برای دکترا وگرنه فکر میکنم با کارشناسی بهتر کار گیر میاد

شما چندوقته فارغ التحصیل شدین؟؟استخدامی شرکت نکردین؟

ممنونم والا یکی از استادامون به ما گفت با کارشناسیتون برین سرکار و نگین ادامه بدم بعد چون تو کشور م ...

من ترم مهر اینده تموم میکنم خواستم ببینم چه جوری بهتره یکم پرسو جو کنم که از الان شروع کنم ،

من ترم مهر اینده تموم میکنم خواستم ببینم چه جوری بهتره یکم پرسو جو کنم که از الان شروع کنم ،

من مهر سال اینده تمومم

میخوام از الان بخونم‌واسه استخدامی 

شانس ما غیرحضوری شد وگرنه دانشگاه که بودم چندتا مدرکم جمع کردم واسه خودم

من مهر سال اینده تمومم میخوام از الان بخونم‌واسه استخدامی  شانس ما غیرحضوری شد وگرنه دانشگاه ...

افرین من کلا زیاد فعال نبودم الان پشیمونم خصوصا که الان راجب بازار کارش دارم میخونم اکثرا چیزای خوبی نمیگن از  بقیه کسایی هم که تموم کردن خبری ندارم که دل گرم بشم،

2706