2737
2739
عنوان

چله ترک غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 2770 بازدید | 307 پست
سلااام آبجی جان هستین تو دورمون؟

سلام عزیزم بله سعی میکنم جلو خودمو بگیرم ولی واقعا سخته امیدوارم ب مرورآسون تر بشه برام

صبر اوج احترام به حکمت خداوند است💗💗💗الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
من امروز ی غیبت کردم ک پشیمونم  دیروز مادرشوهر و ب من ی چیزی گفت ک تیکه انداخت چیزی نگفتم فقط ...

آفرین که دغدغه غیبت نکردن داری آبجی جونم استغفارکن سریع و یکار خیرو بزرگی  ازطرف ایشون انجام بده 🌺🌺

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم بله سعی میکنم جلو خودمو بگیرم ولی واقعا سخته امیدوارم ب مرورآسون تر بشه برام

سلام آفرین که دغدغه غیبت نکردنو داری آبجی جونم 😊انشاالله که به عشق حضرت علی علیه‌السلام 🌺 وخدا موفق میشین.🌺⁦🤲🏼⁩راستی ازکی شروع کردین ؟مطالب توی گروهم بخونید

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2731

سلام ،عیدتون مبارک🌸

من امروزم سعیمو کردم غیبت نکنم ان شاءالله که پیش خداهم واقعا قبول واقع شده باشه🤲🏻

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو امام حسین عزیزم😭💔         اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
انجام دادم ولی کلا ناراحتم

خودمم میدونم سخته آبجی جونم واسم پیش اومده سعی کن به ائمه متوسل بشی و صلوات بفرستی قرآن بخونی تا انشاالله خود امامانمون به دلن آرامش بدن  انشالله که غیبت از زندگی هممون حذف بشه الهی آمین 🤲🤲

دوستان میتونید واسه خودتون جریمه ویا تشویق درنظر بگیرین😊

دوستان میتونید واسه خودتون جریمه ویا تشویق درنظر بگیرین😊

باشه عزیزم.تاحدودی مطالعه کردم ولی ریشه کن بشه خوبه اینکه میگین چن روزه غیبت نکردین یعنی پیش هیچکس نرفتین چون پیش خونوادتم ک میری غیبت گوش میکنی ناخواسته همه ک ساکت نیستن

2740
باشه عزیزم.تاحدودی مطالعه کردم ولی ریشه کن بشه خوبه اینکه میگین چن روزه غیبت نکردین یعنی پیش هیچکس ن ...

من ی سری دوره های خودسازی برداشتم  تو اولین دوره م جنگیدم فقط دوست نداشتم غیبت نکنم و تمرکزکرده بودم چرااتفاقا همش تو شلوغی بودم اول به کسی نگفته بودم فقط جلسه رو ترک میکردم و بعدکم کم دلیلشو که ازم میپرسیدن باخنده و شوخی میگفتم که غیبت نمیکنم و اینکه دوست نداشتم بدخلقی کنم که دلی بشکنه ولی با رفتارم به همه فهموندم که زیاد اهل غیبت نیستم ومتاسفانه به قولی شماآبجی عزیززم غیبت  نقل محافل شده ولی بازم من کمترشده بودم الانم کمترشده وانشاالله به یاری خودش بهتر بشه بگم اعصابم از غیبت آرومترشده باورت میشه بیشترروی خودم کارمیکنم.

باشه عزیزم.تاحدودی مطالعه کردم ولی ریشه کن بشه خوبه اینکه میگین چن روزه غیبت نکردین یعنی پیش هیچکس ن ...

چیزایی که میدونم به غیبت ختم میشه پیگیرش نیستم زیاد 

قرآن خوندن خیلی خوبه 

اگ مشکلی پیش بیاد مثلا چهرتو بخان جلو یکی دیگ خراب کنن چی بازم نباید ازش چیزی بگی 

من متوجه نشدم آبجی جون ببخشید 🌺در غیاب کسی عیبی از او بگویی که وجدان بیدار، تو را از آن نهی کند و اگر او بشنود، ناراحت شود، به همین جهت بدگویی دنبال سر فردی که تظاهر به فسق و گناه می‌کند را، جزو غیبت نشمرده‌اند، چون اگر بشنود که در غیاب او چنین گفته‌اند،ناراحت نمی‌شود.

2706