2737
2739
عنوان

چله ترک غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 2770 بازدید | 307 پست

دوستان میتونید برای کسی که میشناسم دعا کنید.ایشون آقا هستند و به نام جلال حبیبان است.مشکل سکته قلبی پیدا کردند اونم حاد.خانوادشون نگران هستند.ممنون .پسرشون هم مشکل کمر داره دکترمیگه اگر با فیزوتراپی جواب نده باید عمل کنه.سن پسرشون کمه. براشون دعا کنید.برای منم دعا کنید اسمم یلداست و به عشقم محمد برسم.بعدم گذشته کثیفم رو تکرار نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاپس بایدبرم توغارزندگی کنم این راه حل خوبی نیس

من صحبتهای اهل دینو نوشتم میتونیم کم کم ازخودمون شروع کنیم واینکه درمورد همه چی حرف بزنیم الا غیبت

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2728

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

یه نظر، ببخشید شاید بنظر بی‌ربط بیاد ولی تو عمقش که بری ربط داره. 

کاربرایی که توی امضاهاشون شدیدا منع آقایون میکنن مثل استارتر، چطور تو همون امضا،، شهدا (شهیدان آقا) رو میپرستن و جاهای مختلف لقلقه زبان شون هست. 

خب اون شهید هم روزی یه آقای معمولی بوده بعدا رو ظرفیت روحی خودش کار کرده و به درجه شهادت رسیده. 

ولی همون آقا هست در اصل. 

نگید قیاس مع الفارغه. بالاخره تو زندگی هاتون از خیلی از مردها خوشتون میاد از شهید و استاد یا خواننده و حالا هر کی. 

متن کلام اینه که اینهمه جبهه گیری در مقابل عقیده خاص یا جنسیت خاص یا سبک و اندیشه ی خاص.. .. دلیلش چیه. 

آیا تعادل و میانه روی بهتر نیست. 

وقتی جنسیت ستیزی کنیم اونم تو محیط های عمومی،، برای خیلیا بخصوص  بقیه اقشار سوال پیش میاد که اینهمه زاویه و نفرت دلیلش چیه. 

یه نظر، ببخشید شاید بنظر بی‌ربط بیاد ولی تو عمقش که بری ربط داره.  کاربرایی که توی امضاهاشون ش ...

ببنید من نمی گم از آقایون متنفرم ولی ماکه تو فضای مجازی همدیگرو نمی شناسیم بخوام باز آقا گرم بگیرم با صحبت کنم 

بله اون شهید هم آقاست و این بعد معنویشه که ما عاشقش شدیم و اینکه جونشو فدای محبوبمون کرده و دینی که به گردن ماداره 

نظرتون محترمه ولی من موافق نیستم ببنید تموم ائمه مامردهستند و ما دوستشون داریم و عاشقشونیم پس باید باهمه مردابگیم بخندیم چون کسایی که دوستشون داریم مرد هستند

ماازبعد معنوی و کاربزرگی  که شهداانجام دادند و درستکاریشون هست که عاشقشونهستیم و ان شاءالله فقط خدارابپرستیم 🌼

2740