2737
2734
عنوان

چله ترک غیبت

2770 بازدید | 307 پست

کیا میان دوره برداریم واسه ترک غیبت فقط به عشق حضرت علی علیه‌السلام

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

اول ازهمه باید معنی غیبتو بدونیم و ریشه یابی کنیم بچه ها من یکم تحقیق کردم برای جلو گیری غیبت و زیان های غیبت و....

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی مراقبم و رعایت میکنم اما تا بحال چله نگرفتم!

ممنون میشم کمی راهنمایی کنید ، مثلا اگر بین چله غیبت پیش بیاد ( که حتما ناآگاهانه بوده ) در این صورت باید دوباره برداریم؟

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
این مادرشوهرم نمیذاره من چله ترک غیبت بگیرم😂

چراااا

2738
من میام😍 ولی فردا میرم پیش پدرشوهرم اون اصلا اگه غیبت نکنه روزش شب نمیشه☹️تذکر پذیر هم نیست،مخاطبش ...

منم دقیقا مشکلم دیگرانند 😞😞

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 
من خیلی مراقبم و رعایت میکنم اما تا بحال چله نگرفتم! ممنون میشم کمی راهنمایی کنید ، مثلا اگر بین چل ...

من دوره های بیست روزه برمیدارم قبلا ترک کردم ولی ریشه کن نکردن میخوام انشاالله کامل ترک کنم

دلیلی که باعث شد غیبت نکنم جدای از مسائل دینی اعتماد بنفس بود ، چون روی خودم کار کردم و اعتماد بنفسم قوی شد .

وقتی اعتماد بنفس داری مسائل پیش پا افتاده یا رفتارهای ناپسند بقیه زیاد به چشمت نمیاد و تمایل به صحبت راجع به دیگران نداری .

اما اشاره بعضی کاربر ها هم بود ، اطرافیان هم مهم هستن! ناخودآگاه میان و حرفی پیش میاد ..

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
چه جوریه؟

کلا تلاش کنیم بیست روز بدون غیبت زندگی کنیم میدونم سخته ولی حداقل کمتر کنیم تا بتونیم کلا ریشه کن کنیم

دلیلی که باعث شد غیبت نکنم جدای از مسائل دینی اعتماد بنفس بود ، چون روی خودم کار کردم و اعتماد بنفسم ...

بله کاملا درسته   البته کسی که میخواد موفق باشه باید خودشو تقویت کنه و یاد بگیره به رفتار و ... هر کس قرار نیست واکنش نشون بده و با غیبت چیزی حل نمیشه   حداقل جلو طرف بگی بهتره 

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 
2706