2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سری مسائل هست که خانوادم نمی خوان عروس ها با خبر بشن. اما هر چقدر سر به هوا و کلی جواب میدم ریز ریز ازم سوال می کنه کی رفت کی اومد کجا رفتید کیا بودن چی شد 

2740
وقتی در جواب خیلی از سوالاتش  فقط بگی، نمیدونم  ،خبر ندارم،   سوال نمیپرسم  ، &n ...

آخه مثلا میگه الان کجایی، کیا اونجا هستن فلانی هم اومد یا نه، مگه میشه بگم نمیدونم

توی لیست  تاپیکات نگاه کن  میبینی  ولی خب مهم نیست بهت  راهکار  دادم  ...

من تاپیکی راجع به موضوع فضولی زنداییم تا حالا نزدم 

خیلی وقتم هست که تاپیکی نزدم

من تاپیکی راجع به موضوع فضولی زنداییم تا حالا نزدم  خیلی وقتم هست که تاپیکی نزدم

عزیزجان راهی که من به ذهنم میرسه این هست که یک بار با مهربانی اما جدی بهشون بفرمایید که زندایی جان دوست ندارم مدام گزارش بدم از این کار بدم میاد اسمش به نظر من خبر بردن آوردن هست که مدام بگم کی اومد کی رفت

اگر هم میخواین دلخور نشن (که البته چون خیلی فضول هستند قطعا میشن) بفرمایید میدونم شما منظوری ندارین ولی من خودم از این کار بدم میاد و اگر هم کسی از شما یا یکی دیگه ازم بپرسه جواب نمیدم

یادتون باشه که یک موقعی ممکنه این کارتون دردسر بزرگی برای فامیل درست کنه و حتما سریع گزارش دادن رو به هر نحو قطع کنید.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2706