2129
2106
عنوان

مادرشوهرم

161 بازدید | 19 پست

همش مسخرم میکنه میکه شیر نداری گاو کم شیری 😐 بچت شیرخشک میخوره فردا بهت نمیگه مامان منم بهش گفتم شما که دادید بچه‌هاتون براتون چیکار کردن یه بارم داشتم با بچه بازی میکردم گفتم بگو مامان جون پدرشوهرم گفت مگه شیر میدیش که بهت بگه مامان جون حالا بچه‌های مادرشوهرم همشون لاغر و ضعیفن بعد هی پز شیرشم میده به من اخه مگه تقصیر منه شیر ندارم (درد دل)

بیخیال نخ بخیه براش بگیر

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

الان یکی میاد میگه عزیزم اون دوستت داره که هم بهت میگه گاو هم مسخرت میکنه خودتم عروس دار میشی،اینجوری نگو

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا کوچولوی دی ماهی که الان اندازه کاهو پیچ شدی دیگه🤩تو  دلیل قشنگی دنیامی،حالا یه کوچولو بابای سیبیلوت هم جزو دلیل هامه
نه😔 خیلی تنهام خیلی راست میگه اینو؟ نکنه فردا بچم بهم مهر نداشته باشه

نه بابا عزیزم به این چیزا نیست اصلا

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مسافر کوچولوی دل من داره میاد 👶🧿
2050

مامان من به چهارتا بچه ش هم شیر نداشت بده،مریض شد برادرام باید ببینی چکار میکردن براش،این حرفا چیه،گند زدن تو اعتماد به نفست با حرفاشون

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا کوچولوی دی ماهی که الان اندازه کاهو پیچ شدی دیگه🤩تو  دلیل قشنگی دنیامی،حالا یه کوچولو بابای سیبیلوت هم جزو دلیل هامه

نه بابا این حرفا چیه .بچه منم شیر خشک خورد الان ۶ سالشه 

جوری بهم وابستس که میخواد با باباش بره بیرون گریه میکنه 

بدون من نمیره 

اینا همه حرفای بیخوده میخوان اذیتت کنن

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢

حرق مفت میزنه پیرزن .منم شیر نداشتم شیرخشک میدادم. بچه هام دوستم دارن .بگو 9ماه تو شکمم بودن به دنیاشون اوردم اگه اینا باعث نمیشه مامانش بشم شیر دادن هم تاثیر نداره،مگه فقط شیر مادر میکنه زن را.متاسفانه90درصد مادرشوهرا زخم زبون میزنن.بگو این همه زن شیر ندارن دیگه هیچ کدوم مادر نیستن فقط امثال تو مادرین.

حرق مفت میزنه پیرزن .منم شیر نداشتم شیرخشک میدادم. بچه هام دوستم دارن .بگو 9ماه تو شکمم بودن به دنیا ...

اعتماد به نفسمو خیلی پایین اوردن خدا ازشون نگذره افسرده شدم نمیدونم چیکار کنم شاد بشم مث قبل

2051