2737
2739
عنوان

بستن منافذباز پوست صدرصد تضمینی 👌👌👌👌👌

| مشاهده متن کامل بحث + 15800 بازدید | 70 پست
چطوری مصرف کردی و نتیجه داده ؟

تونر که هر روز استفاده میکنم بعد شستن ارایش،اب برنجم بدون نمک میذارم بپزه با شیرو عسل ترکیب میکنم با پنبه به صورتم میزنم خاصیت زیاد داره یکیشم بستن منافذه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرکه و ابلیمو اصلا به صورت نباید زده بشه

قبلش باید روی دست تست بشه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728
تونر چی

مناسب پوستتون،من الارو میزنم برای پوست خشک

2738
تونر که هر روز استفاده میکنم بعد شستن ارایش،اب برنجم بدون نمک میذارم بپزه با شیرو عسل ترکیب میکنم با ...

ممنونم عزیزم حتما امتحان میکنم ولی سرکه و آبلیمو بقوله دوستمون خوب نیست چون قلیایی و اسیدی هست پوستا نابود میکنه 

قبلش باید روی دست تست بشه

نه اصلا فرقی نمیکنه از نظر علمی اصلا نباید به صورت زده بشه

پی اج پوست رو میریزه به هم

پوست رو نازک میکنه

و بعد از یه مدت پوست جوش های ریز و زیر پوستی میزنه

سوگلی خدا منم💜
ممنونم عزیزم حتما امتحان میکنم ولی سرکه و آبلیمو بقوله دوستمون خوب نیست چون قلیایی و اسیدی هست پوستا ...

من استفاده نکردم عزیزم ولی دیدم اطرافم 

اهانـ منکه میذارم عالیه

اره منم ماست خیار گذاشتم چندوقت پیشا صورتم قرمز شد و خیلی میخارید دیگه همون دفعه اول و آخرم شد ولی جوانه گندما بااب امتحان میکنمم ممنونم 

2706