2737
2739
عنوان

بستن منافذباز پوست صدرصد تضمینی 👌👌👌👌👌

| مشاهده متن کامل بحث + 15800 بازدید | 70 پست
نه اصلا فرقی نمیکنه از نظر علمی اصلا نباید به صورت زده بشه پی اج پوست رو میریزه به هم پکست رو نازک ...

من گفتم خودم استفاده نکردم ولی چند نفرو دیدم عزیزم حرفتونم منطقیه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گفتم خودم استفاده نکردم ولی چند نفرو دیدم عزیزم حرفتونم منطقیه

متاسفانه مردم هرجیزی رو برمیدارن میزنن به صورتشون بدون اینکه بدونن چه عواقبی داره 

کامنتارو نخوندم عزیزم ولی اصلا نه سرکه نه شامپو و صابون بچه نه ابلیمو و اب نارنج و گلاب هیچی به صورتت نزن اصلا

فقط یه روتین طبق نوع چوستت بگیر و استفاده کن ضدافتاب بی رنگ هم داخل خونه هر ۳ساعت بزن پوستت معرکه میشه

سوگلی خدا منم💜
2731
چی بود ؟

مشاور داشتم، خودم سر خود نگرفتم، ژل شستشو و تونیک و ابرسان و یه سری ژل پاکسازی واسه بعد از حموم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
فک کنم پوستاشون چرب بوده من دوسه باری ابلیموی طبیعی زدم پوستم خشک شد اخه ماسکهای شیمیایی هم به پوستم ...

اره دقیقا ،منم پوستم کلا خشکه فقط ابرسانی میکنم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
متاسفانه مردم هرجیزی رو برمیدارن میزنن به صورتشون بدون اینکه بدونن چه عواقبی داره  کامنتارو نخ ...

ببخشید روتین یعنی چی. ضد آفتاب چه مارکی خوبه. وآخرین سوالم بعد حاملگی زیر چشمم خط های ریزی افتاد چطوری کمشون کنم ونزارم بیشتر بشن ببخشید خیلی سوال پرسیدم

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️
2738
متاسفانه مردم هرجیزی رو برمیدارن میزنن به صورتشون بدون اینکه بدونن چه عواقبی داره  کامنتارو نخ ...

اره دقیقا همینه ،من خودم خیلی مراقب و حساسم روتین پوستی ام دارم ضد افتابم پایه اصلیه😁

مرسی عزیزم❤❤

فک کنم پوستاشون چرب بوده من دوسه باری ابلیموی طبیعی زدم پوستم خشک شد اخه ماسکهای شیمیایی هم به پوستم ...

لیمو برای پوست خشک خوب نیست برای پوست چرب هم نباید مداوم استفاده بشه. در مورد ماست برعکسه

مشاور داشتم، خودم سر خود نگرفتم، ژل شستشو و تونیک و ابرسان و یه سری ژل پاکسازی واسه بعد از حموم

منکه این شیمایی ها به صورتم نمیسازه فقط تونر میزنم وپاکننده ولی باید برم یه دکتر دیگه حتما کاره درستی میکنید پوست مراقبته ویژه و روزانه مخصوصه خودشا داره 

لیمو برای پوست خشک خوب نیست برای پوست چرب هم نباید مداوم استفاده بشه. در مورد ماست برعکسه

دقیقا درسته ولی من پوستم یکم حساسه وگرنه بعدی که شستم نرم شده بود اما صورتم میسخوت و میخارید بخاطر همین بیخیالش شدم 😕

منکه این شیمایی ها به صورتم نمیسازه فقط تونر میزنم وپاکننده ولی باید برم یه دکتر دیگه حتما کاره درست ...

من دکتر پوست رفتم ،بخدا هنوز یادم میاد فوش میدم کثافط لجن رو گند زد بهم، با اینکه بهترین دکتر شهرمون هم هست ، بجز اینکه پوستمو درست نکرد قرصایی که بهم داد باعث شدن موهام موخوره بزنن

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2706