2737
2739
عنوان

بستن منافذباز پوست صدرصد تضمینی 👌👌👌👌👌

| مشاهده متن کامل بحث + 15800 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پوستم مختلطه ولی میسلار واتر میزنم پوستم لطیف میشه و مشکلی ندارم با کرمم. البته روغن ارگان هم بر ...

منم استفاده میکنم میسلار واتر خوب بوده خییلی تشکر ممنون از وقتی که گذاشتید و اطلاعات وراهنمایی های عالی که کردید 🙏🙏🙏

2731
عزیزم موهات آسیب دیدن و احتیاج به رسیدگی دارن. کوتاه کردن به تنهایی مفید نیست

چیکار کنم دیگه، آخه روغن تراپی هم کردم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
چیکار کنم دیگه، آخه روغن تراپی هم کردم

برای مو خوره فقط روغن آرگان خوبه. اونم اینکه اول تمام موخوره ها رو بزنی و با روغن آرگان از اینکه دوباره موخوره بشه جلوگیری کنی. شامپو بدون سولفات هم استفاده کن

2738
برای مو خوره فقط روغن آرگان خوبه. اونم اینکه اول تمام موخوره ها رو بزنی و با روغن آرگان از اینکه دوب ...

من الان موخوره دارم پس فک نکنم چیزی واسه جلو گیری موخوره باشه بدردم بخوره

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

سلام خانومم برای روشنی پوست بدنم مثل زیر بغل و کشاله ران و بیکینی من لیزر ژولیت انجام دادم بدوت هیچ درد و اذیت توی ی تک جلسه شماره دکترمو میزارم کارش حرف نداره . خانم دکتر عباسی ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶