2733
2734
عنوان

دعوای دخترا

350 بازدید | 32 پست

دعوای دخترا رودیدین همه جا پخش شده فکر نکنم ۱۷ یا۱۸ بیشتر باشن واقعا داریم به کجا میریم ترس ازاینده بچه ها دارم حالا یه عده میگن به مامربوط نیست اما واقعا باید بگم اینا پدرمادر ندارن چطوری یه دختر قمه به اون بزرگی حمل میکنه توخیابون ومادر متوجه نمیشه اصن ازکجااومده که مادر ندیده 😐😐😐😐😐😐

من میگم دفاع از خود بودع

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من میگم دفاع از خود بودع

گلم درسته که دفاع کرده ازخودش اما اگر تو این بحث یه اسیب جدی میزد قاظی قبول میکرد که دفاع ازخود بوده ؟؟؟؟بعد اون مادر چطور میتونست خودشو قانع کنه که چرا دخترمو ول کردم وسط خیابون 

2740
فکرکردی ب حرف اون مادر بنده خداش گوش میکنه حالا

عزیزم سنی ندارن یعنی واقعا این طوری شده که پدرمادرنمیتونن بچه رو مدیریت کنن ریشه در تربیت داره از کودکی خب ما هم بچه بودیم من خودم ۲۳ سالمه مادرهم ندارم ولی اینجوریشو ندیدم 

17 سال هم نبودن خیلی باشن 14و 15 بودن فکر کنم اصفهانی هم بودن دیگه انقدر پرو شدن که پدر و مادرشون ه ...

خیلی سخته الان وقتی اونجورین بزرگ بشن دیگه هیچ کس حریف نمیشه اگه دقت کنی پسرا همه مسخره میکردن یعنی این د خترارا اینده نمیخان درسته اصن ازدواج بد چرت ومرت ولی بلاخره که چی

عزیزم سنی ندارن یعنی واقعا این طوری شده که پدرمادرنمیتونن بچه رو مدیریت کنن ریشه در تربیت داره از کو ...

بیشتر موقع ها مادر از پسشون برنمیاد ب نظرت کسی ک قمه میکشه جتی از روی نادونی مادر حریف اون میشه اخه

امیدوارم برنده بشی، توی اون جنگی که به هیچکس درباره اش نمیگی:)
بیشتر موقع ها مادر از پسشون برنمیاد ب نظرت کسی ک قمه میکشه جتی از روی نادونی مادر حریف اون میشه اخه

واقعا به جایی رسیدیم که یه دختر خوب میبینیم میگیم همین یه دونه فرشته مونده فقط 😓☹️

2706