2752
2734
عنوان

کیا نامادری هستن؟اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 8343 بازدید | 99 پست
در همون حد نگه دلر ولی ظلم نکن بهش جایی رو نداره اونم مجبوره بچه های طلاق بعد طلاق حتی تو خونه باب ...

عزیزم بالاتر توضیح دادم همسرم یه خونه داده با مادرشون اونجا زندکی کنن.بی جا و مکان نیست

اون بچه پیش مادرش قرار بود بمونه.شوهرم یه خونه بهشون داده و مخارجشم میده ولی حالا بچهه نظرش عوض شده ...

اگه همه چی داده دیگه نظر مامان قبلیشه شاید میخواد مزاحم باشه حالتونو بگیره

باید یه جور قانعش کنی پیش مامانش راحت تره

خداجونم میدونی جز تو پناهی ندارم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

در همون حد نگه دلر ولی ظلم نکن بهش جایی رو نداره اونم مجبوره بچه های طلاق بعد طلاق حتی تو خونه باب ...

بخدا این حرفا ته واقعیته 

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن 
خب چجوری حواسم باشه.لطفا بیشتر کمک کنید من برای کمک گرفتن از افراد باتجربه تاپیک زدم نه یه عده بیان ...

با شوهرت صحبت کن.یه کاری نکن که بهش بد بگذره .اون بدی کرد تو خوبی کن.پسر مچ شدن باهاش راحت تره.اگه شوهرت منطقیه تو هیچ وقت بد بچه شو نگو جلوش خودش متوجه میشه.

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
اگه همه چی داده دیگه نظر مامان قبلیشه شاید میخواد مزاحم باشه حالتونو بگیره باید یه جور قانعش کنی پی ...

نه مادرش اصلا پیگیر زندگی شوهرم نیست حتی بدونه ازدواج کرده یا نه.شش ماه پیش بخاطر ناسازگاری و غدبازیهای پسره فرستادش پیش باباش گفت من حریفش نمیشم و نمیتونم نگهش دارم و اینا.اینم اومد موند اینجا دیگه بعدشم باز نرفت.الانم مادره هرچی میگه برگرد نمیره

با شوهرت صحبت کن.یه کاری نکن که بهش بد بگذره .اون بدی کرد تو خوبی کن.پسر مچ شدن باهاش راحت تره.اگه ش ...

بد میگذشت که با این همه اصرار مادرش میرفت.بهش خوش میگذره حتما دیگه.من دارم عذاب میکشم

نه مادرش اصلا پیگیر زندگی شوهرم نیست حتی بدونه ازدواج کرده یا نه.شش ماه پیش بخاطر ناسازگاری و غدبازی ...

استارتر خدا کمکت کنه مخصوصا قرار نبوده بچه پیش شما زندگی کنه رفتار کردن با بچه نوجون اونم مال خودتم نباشه خیلی سخته بیبین مادرشم خسته شده فرستادتش پیش شما از پست بعضیا سردرد میگیرم بدون اینکه شرایط رو بدونن حرفایه بی ربط میزنن ولی خدا اجرت بده تا جایی که میتونی تحمل کن دهن به دهنش نشو به هیچ وجه

واااا ۱۵ ساله دیگه بچه نیست مامانش بگه برو اونجا زندگیشونو خراب کن. دلش میخواد  اینجا باشه ح ...

اره ممکنه بگه اون که زن گرفته مگه من چم بود

چون خودش زنه خوب میفهمه پسرش برای اونا یه مزاحمه

برای انتقام ممکنه گفته باشه

خداجونم میدونی جز تو پناهی ندارم 
2706