2733
2734
عنوان

کیا نامادری هستن؟اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 8327 بازدید | 99 پست
استارتر خدا کمکت کنه مخصوصا قرار نبوده بچه پیش شما زندگی کنه رفتار کردن با بچه نوجون اونم مال خودتم ...

اره دقیقا همین که موندم با یه نووجونی که بچه خودمم نیست و پررو و بد اداست چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه مادرش اصلا پیگیر زندگی شوهرم نیست حتی بدونه ازدواج کرده یا نه.شش ماه پیش بخاطر ناسازگاری و غدبازی ...

بازم خوبه حداقل حرص اینجوری نداری.

واسه من که به دخترش یاد میدادن که زندگیمون و خراب کنه.یه مدت شوهرم به حرف اونا میرفت زندگیم رفته بود رو هوا.بعد خودش فهمید اشتباه کرده.

شوهر من جلوی دخترش به من محبت نمیکرد و باهام بدرفتاری میکرد که دخترش ناراحت نشه و حسودی نکنه...واسه همین منم نمیتونستم تحمل کنم.به شوهرت بگو ببرتش بزاره اونور.آخر هفته بیاد پیش شما.

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
شما که خیلی دلرحمی راهنمایی کن.بخصوص اگر خودت تجربه ای داری وگرنه از بیرون گود نظر دادن راحته

همینه اینجا.هر چی بگی بازم نامادری سیندرلا هستی

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
بازم خوبه حداقل حرص اینجوری نداری. واسه من که به دخترش یاد میدادن که زندگیمون و خراب کنه.یه مدت شوه ...

رفتار شوهرم باهام عالیه حتی پیش پسرش خیلی مهربون و با احترامه.خیلی قدرشناس و مودب.اگر شوهرم کوچکترین کوتاهی ای میکرد که لحظه ای تحمل نمیکردم.خودم شاغلم خونه و ماشین و درامد دارم میذاشتم میرفتم

قبلا هم همین بود که اخر هفته ها میومد یا گاهی میومد یک هفته میموند میرفت.ولی حالا بست مونده اینجا حتی ماهی یک روز هم اونجا نمیره

شما که خیلی دلرحمی راهنمایی کن.بخصوص اگر خودت تجربه ای داری وگرنه از بیرون گود نظر دادن راحته

عزیزم اگه جای شما با مادر بچه عوض میشد هم این حرفارو میزدی ؟؟

چون بچه‌ی شما نیست پس بی‌ارزشه و محبت و کنار پدرش بودن حقش نیست ؟؟

شما به جای نتیجه گیری و قضاوت اشتباه به این فکر کن مادرش یه زن تنهاست که باید یه پسر تو سن بلوغ رو نگه میداشته و حق داشته نتونه و بفرستتش پیش پدرش‌.

با پسربچه ها اگه با محبت رفتار کنی واقعا خوب میشن

شما به خاطر رضای خدا باهاش خوب باش

امیدوارم خدا هم یه جایی دست بچه‌ی خودتو بگیره 

و مهر شما و این بچه رو تو دل هم بندازه

2740
عزیزم اگه جای شما با مادر بچه عوض میشد هم این حرفارو میزدی ؟؟ چون بچه‌ی شما نیست پس بی‌ارزشه و محبت ...

من نگفتم بی ارزشه و کنار پدرش بودن حقش نیست ولی بنظر شما ظبیعیه یه بچه توی 6ماه فقط سه بار اونم بمدت چندساعت مادرش رو ببینه؟ما حق نداریم یه تایمی برای خودمون باشیم؟

اقوامه دیگه ای ندارن که این بره پیششون بمونه؟ 

عموی من ازدواج دوم کرد، از ازواج اولش ی دختر داشت،زن اولش کلا گذاشت رفت گفت بچرو هم نمیخوام، از همون اول دختر عموم‌و بردن خونه مادر بزرگمو خونواده پدریم بزرگش کردن هیچوقت نمیرفت خونه عموم بمونه، حتی به مادربزرگم میگفت مامان ، انقدر همه عمو ها و عمه دوسش داشتن که یادش از خونه باباشو زنشو سه تا بچه ی دیگه نمیومد 

اگر مادر بزرگ پدربزرگ داره بره پیش اونا بمونه خب

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
اقوامه دیگه ای ندارن که این بره پیششون بمونه؟  عموی من ازدواج دوم کرد، از ازواج اولش ی دختر دا ...

اولا که خب وقتی مادرش هست و مجرده و هی میگه بیا چرا بره پیش مادر بزرگ پدربزرگ.در ثانی مادره همسرمم پیر و مریضه نمیتونه نگهش داره.ثالثا واقعا نمیشه یه پسر نوججون رو رها کرد دور از والدین ممکنه هر اتفاقی بیفته

اولا که خب وقتی مادرش هست و مجرده و هی میگه بیا چرا بره پیش مادر بزرگ پدربزرگ.در ثانی مادره همسرمم پ ...

عزیزم من نگفتم ولش کنید به امان خدا 

بره اونجا چند روز برا تنوع که داری میگی دوست دارم چند روز واسه خودمون باشیم ، بعد شوهرت بره هر روز بهش سر بزنه و بعد سه چهار روز برش گردونه 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
من نگفتم بی ارزشه و کنار پدرش بودن حقش نیست ولی بنظر شما ظبیعیه یه بچه توی 6ماه فقط سه بار اونم بمدت ...

من تجربه‌ی شمارو ندارم اما خودم تازگی ۲۰ سالم شده و صمیمی‌ترین دوستم هم نامادری داره.

به عنوان کسی که تازه از نوجوونیش میگذره میخوام بهتون کمک کنم ....

ببینید اون بچه حتما با مادرش مشکل داره 

چرا ؟؟ دلیل خاصی داره ؟؟ نه !!!

چون تو سن نوجوونی و بلوغشه و نتونسته با مادرش کنار بیاد و از دست هم عاصی شدن این برای خیلی از همسن و سالاش پیش میاد اما چون شرایط این پسر خاصه و پدرو مادرش جدا شدن دیگه نمیتونه خونه رو تحمل کنه و به شما پناه اورده، همین!

شما چون غریبه هستید اتفاقا به خاطر شرایط نوجوونی و سن این بچه راحتتر از خانوادش میتونید باهاش ارتباط برقرار کنید، چون بچه ها تو این سن گاردشون جلوی خانواده خودشون بیشتر از غریبه‌هاست ....

من از شما میخوام باهاش صحبت کنی

باهاش راه بیای و کمکش کنی تو خونه‌ای که بهش پناه اورده احساس راحتی و دوستی کنه و یواش یواش باهاش حرف بزنی که مشکلش با خانوادش حل بشه.

درمورد اینکه میگید حق نداریم برای خودمون باشیم

یعنی هر خونه‌ای که توش بچه هست، زن و شوهر نمیتونن برای خودشون باشن ؟؟ ....

خواهش میکنم بهش کمک کنید، اون بچه توی شرایط خاص و همچنین سن حساسی هستش 

وقتی میتونید کمکش کنید تنهاش نذارید.

شما که انقدر شوهرتون رو دوست دارید به اون بچه به عنوان یه غریبه نگاه نکنید، اون پاره‌ی تن شوهرتون هستش.

درسته من تجربه‌ی شمارو ندارم

ولی امیدوارم از دید اون پسر تونسته باشم بهتون کمک کنم   

عزیزم من نگفتم ولش کنید به امان خدا  بره اونجا چند روز برا تنوع که داری میگی دوست دارم چند روز ...

میره هم یک روزه برمیگرده.خودش رفت و امد بلده منتظر شوهرم نمیشه که بره دنبالش یا ببره و بیارتش

2706