2733
2734
عنوان

کیا نامادری هستن؟اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 8327 بازدید | 99 پست
سلام منم یه نامادری ام ۵ ماهه ازدواج کردم، شوهرم همسن خودمه ولی ۳ تا بچه ۱۱ و ۹ و ۷ ساله داره که پیش ...

خدا خیرتون بده واقعا ،مطمن باشید پاداش کارتون پیش خداست 

شما نمیدونید بی مادری چقد سخته

خدا خیرتون بده واقعا ،مطمن باشید پاداش کارتون پیش خداست  شما نمیدونید بی مادری چقد سخته

ممنون عزیزم من اینجا گفتم که دوستمون یکم آرومتر بشن و بدونن که مثل ایشون زیاده و از اون بدتر هم هست، من اتفاقاً جایی خوندم تو همین سایتها که دختره ۲۴ ساله ازدواج کرده با مردی که دو تا دختر ۱۰ و ۵ ساله داره و اونا رو عین بچه خودش میدونه ولی دخترا خیلی اذیتش میکنن و اونم خیلی صبوری به خرج میده و خانواده شوهرش هم درکش نمیکنن و خیلی در عذاب بود، اینجوریه که از ما بدتر هم خیلی هست، بعد از اون منم حسابی آرومتر شدم

خدایا شکرت!!!    
من نگفتم بی ارزشه و کنار پدرش بودن حقش نیست ولی بنظر شما ظبیعیه یه بچه توی 6ماه فقط سه بار اونم بمدت ...

نه نداری حقم نداری حرف بزنی سکووووت مهرسکوت بزن عزیزم،مانامادری هستیم باید بکشیم حقمونه مگه نمیدونی قتل کردیم گناااه کردیم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
شما از کجا فهمیدی که من بهش ظلم میکنم و رفتارم بیرحمانست؟من هرشب دارم از دست رفتارهاش گریه میکنم و ص ...

لطفا تاپیکای منم ببین،دردای مشترک داریم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2731

استارتر عزیز من شرایط شمارو کاملا درک میکنم چون خودم تو همین شرایط هستم و الان یه دختر یک ساله دارم هیچ کس نمیتونه نه شمارو درک کنه نه نظری بده غیر کسی که شرایطش باشما یکی هست من به عنوان کسی که چند پله ازشما جلوتره صادقانه بهت میگم یا جدا شو یا هیچ وقت بچه دارنشو مطمئن باش اگر برسی به نقطه ای که من هستم امروز به همین نتیجه میرسی مگر اینه اون پسر باشما زندگی نکنه ولی با روحیه ای که من درشما دیدم چون شبیه من هستین قطعا بعد از اینکه بچه دار بشی خیلی شرایط برات بد و سخت میشه خانم ها ی دیگه هم نمیتونن شمارو درک کنن بچه هایی هم که ناماداری داشتن نمیتونن بفهمن در هر صورت هر چقدر زحمت بکشی اخر بازم نامادری هستی اگر میتونی جدا شو به نفعته و ارامش بیشتری خواهی داشت تا یه زندگی پر از تنش شوهرتم تا زمانی که با بچش خوب باشی میخوادت در غیر این صورت ….اولویت اون بچشه 

خلاصه که ازدواج با کسی که بچه داره اشتباهه محضه و من تجربه کردم که میگم

استارتر عزیز من شرایط شمارو کاملا درک میکنم چون خودم تو همین شرایط هستم و الان یه دختر یک ساله دارم ...

سلام

شماطلاق گزفتین؟

منم شرایط شما رو دارم.امابخاطر پسرچهارسالم دارم صبر میکنم.

واقعا بقیه خانمها نمیتونن نظربدن و قضاوت کنن جز اونهایی که نامادری ان

ازصبح کارشون بشور وبپز هست امااخرش تنها چیزی که دریافت میکنن اخم و تخم همسر،قضاوت های مردم و خانواده شوهر و دسیسه های همسر اول برای خراب کردن زندگی و از همه بدتر بی ادبی و گستاخی بچه است که دو قورت و نیمه شون هم باقیه

اون بچه پیش مادرش قرار بود بمونه.شوهرم یه خونه بهشون داده و مخارجشم میده ولی حالا بچهه نظرش عوض شده ...

سلام عزیزم نه اینجا مطرح کن فقط درد و دلاتو به خدا بگو همینا که اینجا شما را به ظالم بودن متهم میکنن حتی مادر شوهرشونم اگه یه هفته بیاد خونشون بمونه با اینکه خونه پسرشه نمیتونن تحمل کنن  فقط شعار میدن باید در جایگاه شما باشن متاسفانه تو کشور ما سم پاشی علیه نامادری زیاده بر خلاف کشورهای اروپایی که بچه باید با زندکی جدید کنار بیاد تو ایران باید باید نامادری با تمام پرویی های بچه ها کنار بیا د 

اون بچه پیش مادرش قرار بود بمونه.شوهرم یه خونه بهشون داده و مخارجشم میده ولی حالا بچهه نظرش عوض شده ...

اگه قرار بوده پیش مادرش بمونه و الان شوهرتون قرار را بر هم زده به نظر من قیدشو بزن برو با ارامش زندگیتو بکن مردا اولش که میان چون تجربه ی دومشبوده  انچنان صحبت کرده شما مشکلاتو ندیدی و قبول کردی والان میگه حقشه پیش شما بمونه چون پدرشه پس حق شما چیه بی خیال حرف دیگران باش فقط برای خودت زندگی کن زندگی چه ارزشی داره که تا اخر عمرت نگاهها و حرفا را تحمل کنی نه شما نه پسره و نه مادرش مشکل داره این همسرته شفا ف سازی نکردهذ 

منم یک زن پدر هستم دوست ندارم اسم نامادری رو خودم بذارم چون اسمش واقعابددررفته چون بلانسبت شما یه عده زن بیشعور اسم نامادری رو بد کردن...منم خییلی ازدست پسر شوهرم اذیت میشم بعضی وقتها ولی چاره ای نیست جزصبروتحمل.. از شانس بدون هم که خودم هم بچه دار نمیشم ولی زندگی این جوری خییلی سخته😒😒