2204

خب با چی؟

❤هی میپرسین پروفت خودتی؟؟؟ اره ارررره اررره خودمم و همسرم اون زمان که دانشجو بودیم عکسای عاشقانه زیاد میگرفتیم 😍 هیییی چه زود گذشت ......خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟نینیم به دنیا اومد1400/8/9ساعت ۷:۱۵روز یکشنبه (رادمهرجانم تو همچو خورشید بخشنده ای) 😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

🤔

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

منکه رفتم دکتر و خودمو از شر تیرگی واژن و کشاله ی رونم راحت کردم کلینیکی که رفتم واقعا خوب بود من خیلی راضی ام اگه کسی خواست من ادرس اینستاشونو میزارم بره سر بزنه

کلینیک هرا

https://www.instagram.com/hera_group/
۶۶۹۳۳۸۶۹

2050
منکه رفتم دکتر و خودمو از شر تیرگی واژن و کشاله ی رونم راحت کردم کلینیکی که رفتم واقعا خوب بود من خی ...

عزیزم هزینش چقدر شد.

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.