2737
2734
عنوان

دوستای سرو زبون دارم بیایین یه جواب دندون شکن بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 37 پست
بگو دیگه شوخی دوباربگی لوس میشه توانقداینوتکرارکردی عنشو درآوردی ول کن دیگه خاک تو سر اونی ک تورومیگ ...

یا ابوالفضل اینو بگم جرم میده بعد متاهله😂😂😂👍

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
بهش بگو دکمه استوپت کجاس ؟ سوزنت گیر کرده رو اقتضای سن مثل اون مرده تو پایتخت هی میگف کظم غیظ کن نقی ...

ایول اینم خوبه بازم بلدی بگو

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا ابوالفضل اینو بگم جرم میده بعد متاهله😂😂😂👍

ها خب بگو عزیزم تو همینجوری پیش شوهرتم عن همچیودرمیاری؟!!!!!خوب تاحالا طلاقت نداده😊😊😊😊درضمن غلط کرده باهفت جدوابادش جرت بده 😒

آقایی ک تنوع دوسداری ازدواج نکن .....خانومی ک بجای بچه داری و خانه داریت تازه یادت افتاده مجردی نکردی😏بشین سرجات زندگی بقیه رو ب گند نکش ک خداسردخترت میاره.....برادرم دنبال متاهلا نباش ....خواهرم برای خرید مانتوکیفوکفش ب هرذلتی تن نده....آقایون و خانوما خدا شاهد اعمال و رفتارمونه فکرمیکنین عمرنوح دارین؟فکرمیکنین رویین تنین اصلانمیمیرین؟؟؟؟؟ب فکر عاقبتتونم باشین😊
رک بهش بگو، چرا در لفافه، راحت بگو دوس ندارم اینجوری با تمسخر حرف بزنی

یه بار گفتم داشت جرم میداد😂😂

2731
بگو دیگه شوخی دوباربگی لوس میشه توانقداینوتکرارکردی عنشو درآوردی ول کن دیگه خاک تو سر اونی ک تورومیگ ...

🤣

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

چقد ازش میترسی! 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
اره این خوبه بازم بلدی بگو

با خنده بگو اگه دایره لغاتت ضعیفه تعارف نکن بگو بازم کلمه جدید بلدم یادت بدما 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ها خب بگو عزیزم تو همینجوری پیش شوهرتم عن همچیودرمیاری؟!!!!!خوب تاحالا طلاقت نداده😊😊😊😊درضمن غلط ...

❤️😂😂😂چه باحالی تو

2740

مث اینکه خیییییلی بهش رودادی؟

آقایی ک تنوع دوسداری ازدواج نکن .....خانومی ک بجای بچه داری و خانه داریت تازه یادت افتاده مجردی نکردی😏بشین سرجات زندگی بقیه رو ب گند نکش ک خداسردخترت میاره.....برادرم دنبال متاهلا نباش ....خواهرم برای خرید مانتوکیفوکفش ب هرذلتی تن نده....آقایون و خانوما خدا شاهد اعمال و رفتارمونه فکرمیکنین عمرنوح دارین؟فکرمیکنین رویین تنین اصلانمیمیرین؟؟؟؟؟ب فکر عاقبتتونم باشین😊
با خنده بگو اگه دایره لغاتت ضعیفه تعارف نکن بگو بازم کلمه جدید بلدم یادت بدما 

ایول هم خنده داره هم باحال😂😂

مث اینکه خیییییلی بهش رودادی؟

نه این زیادی پرو شوهرم میگه جوابشو بده من لالم نمیتونم

چقد ازش میترسی! 

اره من خاک برسر اخه خیلی بی حیاس

❤️😂😂😂چه باحالی تو

والا بخدا انقد بدممممم میاد کسی کسه دیگرو ب سخره بگیره انگار خودش پرنسس بریتانیاس بقیه نوکرشن😒حالا نوددرصد همینا شبیهه عنچوکن ها میگن میمون هرچی زشتره اداش بیشتره مصداقه ایناس

اره من خاک برسر اخه خیلی بی حیاس

خب بهش رو دادی روشو کم کن

2706