2737
2739

خواهرشوهرم با پسربحث کرده بود منم دیدم ناراحته عین نخود نپخته گفتم ابجی اقتضای سنشه ناراحت نباش حالا اون یکی خواهرشوهرم همش منو مسخره میکنه بچم یه کارمیکنه میگه اقتضای سنشه قشنگ مسخرم میکنه چه جوابی بهش بدم دیگه نگه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بگو تو هم اقتضای سنت صحبت میکنی جوابتو نمیدم😒

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کی تا حالا فوق تخصص رفتار شناسی گرفتی اجی

یا

صلاح ملک خویش خسروان دانند‌

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2731
بگو این رفتار تو هم اقتضای کم عقلیته😬😬😬

نه اینجوری 😂😂😂یه کم باادب درعین حال باشوخی

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
از کی تا حالا فوق تخصص رفتار شناسی گرفتی اجی یا صلاح ملک خویش خسروان دانند‌

نه انگاریهو بچم یه کار میکنه میگه باخنده اقتضای سنه قشنگ مسخره میکنه خب من چی بگم 

2740
بگو تو هم اقتضای سنت صحبت میکنی جوابتو نمیدم😒

یه کم مودبانه جواب بدم حالش گرفته بشه اینو بگم منو میخوره😂😂

نه اینجوری 😂😂😂یه کم باادب درعین حال باشوخی

بگو دیگه شوخی دوباربگی لوس میشه توانقداینوتکرارکردی عنشو درآوردی ول کن دیگه خاک تو سر اونی ک تورومیگیره ترشیده خانم عین عقب مونده ها هی یه چیزو تکرارنکن بزار یه عقب مونده بدترازخودت حداقل گولتوبخوره نفهمه چقد کودنی😊

آقایی ک تنوع دوسداری ازدواج نکن .....خانومی ک بجای بچه داری و خانه داریت تازه یادت افتاده مجردی نکردی😏بشین سرجات زندگی بقیه رو ب گند نکش ک خداسردخترت میاره.....برادرم دنبال متاهلا نباش ....خواهرم برای خرید مانتوکیفوکفش ب هرذلتی تن نده....آقایون و خانوما خدا شاهد اعمال و رفتارمونه فکرمیکنین عمرنوح دارین؟فکرمیکنین رویین تنین اصلانمیمیرین؟؟؟؟؟ب فکر عاقبتتونم باشین😊

بگو خوبه ی کلمه یادت دادم چرا مث بچه هایی ک تازه زبون بازکردن رفتار میکنی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
ولش کن، ادامه پیدا میکنه.... 

نه اخه خیلی میگه قشنگ مسخرم میکنه بدم میاد غلط کرده

بگو خوبه ی کلمه یادت دادم چرا مث بچه هایی ک تازه زبون بازکردن رفتار میکنی 

اره این خوبه بازم بلدی بگو

بهش بگو دکمه استوپت کجاس ؟ سوزنت گیر کرده رو اقتضای سن مثل اون مرده تو پایتخت هی میگف کظم غیظ کن نقی کظم غیظ کن

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...