2737
2739
عنوان

عفونت پیرسینگ گوش

5750 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

من حدودا دو ماه پیش گوشمو سوراخ کردم ( روی غضروف نیست و سوراخ دومه ) یه مدت خوب بود و حدودا دو هفته پیش عفونت کرد که با رسیدگی کنترل و خوب شد .. باز امروز متوجه شدم عفونت کرده 

من با پماد استریل چشمی ضد عفونی می کنمش روزی دو بار .

دیگه نمی دونم چیکار کنم 😭 شما راه حلی ندارید کمک کنید ؟؟

پیرسینگ🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

پرسینگ 😂

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تن تند چربش کن منم همین بود خوب شد

خدایا عاقبتمونو بخیر کن🥺🤲.....نظر بده نی نی سایتی عزیز ولی باشعورباش،هرحرفی که از دهنت بیرون بیاد نشونه ادب خانوادگیته...واگه بی ادبی کنی جوابتو نمیدم چون درشان خودم نمی بینم ،(مهربان باش شاید فردایی نباشد)
وای مال منم عفونت کرد  یک ماه تمام خواب راحت نداشتم درد میکرد آخر هم ولش کردم بسته بشه شوهرم گف ...

من یه مدت خوب بود الان نمی دونم چرا اینجوری شده  .. دل هم نمی کنم ازش 😭 

2740
با همون پماد استریل چشمی ؟؟ شما کدوم پمادو استفاده کردین ؟

همون 

مرسی ❤️

خواهش گلم

من یه مدت خوب بود الان نمی دونم چرا اینجوری شده  .. دل هم نمی کنم ازش 😭

مصنوعی و بدل انداختین یا طلا؟من غیر طلا عفونت میکنه گوشم..پماد قوی تر هم موپیروسین بزنید از چشمی بهتره

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2706