2737
2734
افرین خوب پیش میری من روزی 5 ساعت میخونم فقطم کلاس فیزیک میرم که هنوز شروع نشده راستی کجا کلاس کنک ...

قلم چی می‌خوام ثبت نام کنم ی دور فقط سر کلاسای تیزهوشان رفتم خوب بودن ت کجا میری؟اابته بابام خودشم بهم میگه دوسه  روز یبار جدا از این ۳،۴ساعت یکی دوساعتم با اون میخونم امسال امتحانارو چحور میدادی؟منظورم حضوریش اینا نیستا کلاس ک میری اونجا امتحان میگرفتن قطعا؟ اونارو تستاشو چجور می‌دادی 

نمیدونم شاید حساسیت داشته باشه اما اگر نشون نداده پس مشکلی نیس گربه بیش تر مدفوعش خطرناگه و بزاقش او ...

مدفوع رو خاک مخصوص داره گداشتن تو حیاط .دیگ خودش میدونه باید بره اونجا کارشو کنه.نگران مو بودم چون خیلی زیاد هست تو خونه

مرسی عزیزمواز پاسخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 دکتر میخواستم بشم  شدم پرستار  با احترام به تمام همکارای گل و زحمتکشم از شغل این ...

عزیزم رشتت چیه?

من امسال دهم میرم انسانی

میتونم در اینده پرستار بشـم?

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2740
پزشک یا پرستار....اما تدوینگر...عکاس....دوبلور....گوینده و....شدم.....استعدادم تو اینابود....شکر ولی ...

وای شما گوینده ای ؟ اگه درخواست دوستی بدم قبول میکنی لطفا ؟ سوال دارم

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
دامپزشک یا هواشناس 😆 شدم هیچکدوم و معمار

من زندگیم معماری بوده و هست 

الان عشق میکنم با شغلم

😋ته دیگ لوبیا پلو(نشون میده زندگی هنوز قشنگیاشو داره😎)😋 یکی از فانتزیام اینه که : یه کهکشان جدید کشف کنم بعد اسمشو بذارم ته دیگ لوبیا پلو   :)) شکمو هم خودتییی  
2706