2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهندسی تو یه دانشگاه خوب خوندم ولی چه فایده بیکارم خیییییییییلی پشیمونم و غصه میخورم 

ناراحت نشو عزیزم چون فایده نداره بگرد دنبال یکار خوب انقد ک پیدا کنی

وای، ینی عمدا اینکارو کرده، لابد حسودیش میشده

نه ....بعید میدونم عمدی بوده 

آخه خودش رئیس کارگزینی بود یعنی میتونست بیسوادترین آدما رو ببره سرکار....بعدها فهمیدم واسه کسی کاری انجام میده زیرمیزی میگیره😔واقعا نمیدونم چرابامن اینکارو کرد‌....البته ناگفته نمونه تو خانوادشون معتقدند زن باید خانه داری کنه نه به این معنی که سرخورده باشه و تو اجتماع نگرده نه...باید زن خوش باشه و کار بیرون زن رو شکسته و خسته میکنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
نمیتونی الان اقدام کنی حداقل برو پیش ی وکیلی چیزی کار کن البته بستگی به مدرکتم داره

تونستنشو میتونم درسم هم انقد خوب هس ک سریع همه چیشو یاد بگیرم ولی با دوتا بچه کوچیک نمیتونم ان شاالله اونایی دوس دارن برسن 

درست میگی گلم خیلی قشنگ تعبیر کردی❤

زنده باشی و سلامت عزیزم⁦♥️⁩

تعبیرش از القای حس خودتون بود خانم گل♥️⁩😍

ان شاالله به اون  حس خوب ارزوتون برسی عزیزم به هر روشی 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
ببخشید ندیدم.روزانه سه چهار ساعت ت؟اابته می‌خوام کلاس کنکور اینا ثبت نام کنم امروز فردا اونا خودشون ...

افرین خوب پیش میری

من روزی 5 ساعت میخونم فقطم کلاس فیزیک میرم که هنوز شروع نشده

راستی کجا کلاس کنکور میری؟  

زنده باشی و سلامت عزیزم⁦♥️⁩ تعبیرش از القای حس خودتون بود خانم گل♥️⁩😍 ان شاالله به اون  حس خ ...

فدای تو نازنینم❤😚😚😚

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
از روی حساادت

چی بگم عزیزم😔

میگم اگر مبدونید جواب بدید. من مامانم گربه داره واکسن هم زده داروانگل ایناهم بهش میدن.ولی مدام تو خ ...

نمیدونم شاید حساسیت داشته باشه اما اگر نشون نداده پس مشکلی نیس گربه بیش تر مدفوعش خطرناگه و بزاقش اونم گربه هایی ک خونگی نیستن 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
فدای تو نازنینم❤😚😚😚

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

زنده باشی و سلامت عزیزم⁦♥️⁩

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا