2737
2734
من راز اینکه شوهرم طرفمه و نمیزاره کسی راجب من و خانوادم چیزی بگه رو تو محبت می‌دونم. هرچقدر بیشتر ب ...

تو زیادمحبت میکنی بهش میشه بیشترتوضیح بدی وراهنمایی کنی ممنونت میشم گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خوب باش تا خوب باشه باخانواده ات و عادت شه براش من راضیم 

ربطی نداره کسی ک بخاد بد باشه هرچقدرم خوبی کنی بازم همونه 

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪
من راز اینکه شوهرم طرفمه و نمیزاره کسی راجب من و خانوادم چیزی بگه رو تو محبت می‌دونم. هرچقدر بیشتر ب ...

میشه بگی منظورت از محبت چیه؟ یعنی فقط قربون صدقش برم؟ اصلا سیاست ندارم شوهرمم فوق العاده عصبی هستی

2731

منم شوهرم اویل عروسی خاهراشو ننشو امام میتونس ولی ب مرور خودش متوجه خیلی چیزا شد الان خودش ب منم میگه زیاد رفت آمد نکن هرچی گفتن جواب بده و فلان 

لایک نکن سرجدت 🤦‍♀️خب حالا ی صلوات مهمونم کن 😗پسرموشوهرم نفسامن❤عاشق پدرمادرمو داداشمم😍علاقه خاصی ب کله پاچه و کباب و اسم رها دارم😎زندگیم خوبه ولی حسرت گذشته رو میخورم ک چرا درسمو ادامه ندادم پیشرفت کنم بعدش ازدواج اینا😕اگه سوالی درمورد آشپزی داشتی شاید بتونم کمکت کنم😁عااااشق رمانم اگه رمان خوب سراغ داری حتما بگو بهم یا اگه رمان خوب میخای بگو معرفی کنم بهت🤗در آخر امیدت بخدا باشه حواسش بهت هس یا علی 🙋‍♀️

خوب حرف بدی نمیزنه که

شما برو اونجا احترام بزار بگو بخند شاد باش تا اونم بیاد خونه پدرتون و شاد باشه

بعضی مردها که زن میکنن کلفت خانواده شون و ..... اونها بد قلق هستن 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2740
من زیاد ازخانواده شوهرم خوشم نمیاد میترسم احترام نزارم اونم به خانواده من بی احترامی کنه الان موندم ...

این خوش نیومدن معمولا متقابله خب شوهرتم ممکنه از خانوادت خیلی خوشش نیاد ولی مراعات میکنه . بهر حال نه تو دختر خانواده شوهری نه شوهرت پسر خانواده شما

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خوب حرف بدی نمیزنه که شما برو اونجا احترام بزار بگو بخند شاد باش تا اونم بیاد خونه پدرتون و شاد باش ...

من ازخانواده همسرم زیادخوشم نمیاد فقط بخاطرش هرم تحملشون میکنم

ربطی نداره کسی ک بخاد بد باشه هرچقدرم خوبی کنی بازم همونه 

ربط ب چی نداره؟ ایشون نوشته همسرش اینو میگه، کسی ک اینو میگه حتما قبول داره دیگه این روش رو 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من ازخانواده همسرم زیادخوشم نمیاد فقط بخاطرش هرم تحملشون میکنم

عیب نداره شما بخاطر همسرت برو و احترام بزار همش لبخند بزن

اگه کوچکترین  بی احترامی دیدی شب همسرت ببوس بگو دیدی این کار کردن ناراحت شدم بخاطر تو حرفی نزدم 

شک نکن هم به خانوادش میگه به تو احترام بزارم هم میاد سمت فامیل شما با لبخند 

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
حالا به نظرت چیکارکنم آیا حرف شوهرم واقعامنطقیه

اره عزیزم بنظرم منطقیه با همه بر مبنای ادب و احترام رفتار کن رابطه ات رو رسمی و محترمانه شکل بده دیگه صمیمی نیستی بی احترامی هم نکردی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ربط ب چی نداره؟ ایشون نوشته همسرش اینو میگه، کسی ک اینو میگه حتما قبول داره دیگه این روش رو 

فکر کردم ک کلی میگین... ایشون بله

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪
2706