2733
2739
عنوان

مامانای باردار بشتابین......♥

644 بازدید | 27 پست
من یک سری لباسهای بارداری بافت و .... دارم که واقعا نو هستند اگر کسی خواست بگه تا عکسشو براش ایمیل کنم
برای دل به دریا زدن باید ناخدا نه! با خدا شد...
بذار عکسشو لطفا و قیمت برای کسی می خوام اگه مناسب باشه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
شتابیدیم دیگه

تو کوشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
حالا تو بشتاب عسک بزار
2740
مامانای باردار
منم چندتا لباس ووسیله دخترونه مناسب سیسمونی کاملا نو دارم , rخونمون کوچکه و جا برا نگهداری شون ندارم وگرنه نمیفروختم/ اگه کسی خواست میل بزنه براش عکسا رو بفرستم
اینم میلم
لطفا از طریق نی نی سایت نفرستین و یا ای میل خودتونم قید کنین تا من بتونم عکس ها رو بفرستم (از طریق نی نی سایت گزینه اتچ فایل نداره)
eshgh665@gmail.com
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
بذار