2752
2734

تو تاپیک بغلی یاد کردم از یکی از خاستگارای عتیقم و از خنده خودم دلم وا شد😂 گفتم بیام از اون یکی خواستگار عتیقم بگم ... هم شما سرگرم شید هم خودم 😂😁 

خانومی ک شما باشید من و خاله هام و دختر خاله هام بعد از کلی هماهنگی و تو ذوقی پریودی ها تونستیم بالاخره با هم بریم استخر .

اول رفتیم زیر دوش و کلی مسخره بازی در اوردیم و صدامون کل استخر رو گرفته بود . 

بعد ما مامانامون شنا بلد نبودن کلا هیچ کدوم از خاله ها . همش تو عمق یک و نیم متری راه میرفتن😂💔 . من اومدم مامانمو یادش بدم چطور رو اب بخوابه و با کلی تلاش بهش یاد دادم .😂 اومدم برم سمت دختر خاله ها دیدم یه خانم مسن که حدودا پنجاه و پنج سال داشت داد زد خانوم خانوم ب منم یاد بده 😂

به یه بدبختیی و بیچارگی بهش یاد میدادم و یاد نمیگرفت . بعد گفت حالا عیب ندارع . بقیشو دفعه بعد یادم بده خسته شدی مادر😑🚬 

گفت راستی کی میای دفعه بعد . منم ب شوخی گفتم هر وقت پریود اجازه بده  و کلی خندید . 

خلاصه تموم شد و ما رفتیم تو رختکن و منتظر بودیم پشت در تا نفر بعدی بیاد و ما بریم داخل خشک کنیم خودمونو . همینطوری ک ساک به دست و حوله به سر منتظر بودم دیدم باز خانومه اومد . گفت راستی شمارتو بهم بده دفعه بعدی هماهنگ کنیم با هم بیایم . 

مامانم یه نگاه معنا داری کرد بهم . با چشم و ابرو فهموند که ن شماره نده  .

ادامه ....👇🏻

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصفهان نصف جهان 🌍

منم گفتم حاج خانوم شمارمو حفظ نیستم . و گفت چه حیف و رفت ...

بعد رفتیم گوشی هامونو تحویل بگیریم .دیدم خانمه پیله کرده که از تو گوشی دوستات شمارت هست از اونجا بده .فک میکرد دختر خاله هام دوستامن

من که دیگه واقعا راه برام نمونده بود مجبوری شماره دادم و ب مامانمم گفتم که اینطور شد و من شماره دادم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصفهان نصف جهان 🌍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خلاصه رسیدم خونه زنگ زد . 

گفت من یه پسر دارم شاه پریون قند عسل 

زنش میشی . دقیقا با همین ادبیات و همینقد راحت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصفهان نصف جهان 🌍

گفتم حاج خانوم من نه شما رو میشناسم ن شما منو . 

چطور توقع دارید جواب بدم . بعدشم من اصلا نمیخام ازدواج کنم ب این زودیا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصفهان نصف جهان 🌍

دقیقا یه نصف روز رو مخم رفت تا مجبور شدم نشون دادم ب مامانم و مامانمم که از خانومه خوشش نیومده بود کلی دعوام کرد ک مگه نگفتم شماره نده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصفهان نصف جهان 🌍

خلاصه مخ مامانمو زده یود و یه روز تابستونی بود اومدن خاستگاری .

پسر بد نیود قیافش خوب بود قدشم متوسط رو ب بالا .

اما حرکاتش عجیب بود .مدل صحبت کردنش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصفهان نصف جهان 🌍