2733
2739
عنوان

۲۰ هزار تومن اعتبار خرید

42 بازدید | 3 پست

واقعیه واقعیه. با نصب این برنامه میتونید ۲۰ هزار تومن اعتبار خرید دریافت کنید.. خیلی باحاله من خودم ی شلوار از این برنامه خریدم ۲۰ تومن روم در اومد قیمتش.ارسالش  رایگان بود البته

من یه بازار آنلاین به اسم «باسلام» پیدا کردم که پر از آدم‌های مختلفه! فروشنده‌هاش هم آدم‌هایی شبیه خودمونن که محصولات خونگی و محلی‌شون رو به کل ایران می‌فرستن.
همین حالا روی لینک دعوت من بزن و برای خرید اولت ۳۰.۰۰۰ تومن هدیه بگیر.👇

https://basalam.com/user/EKX7M/invite/app

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
اصن معلوم نیس ک تبلیغه

تبلیغ نیست منم باسلام دارم خرید میکنم ایشون برای کسب اکتیاز اینکار کردن

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اصن معلوم نیس ک تبلیغه

با لینکش ثبت نام‌کنی‌ب هر دوتاتون ۳۰ میده. منم از طریق بچه‌ های نی نی سایت با باسلام اشنا شدم خیلی چیز هم خریدم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731