2733
2734

من خانواده پدریم و چند تا از همسایه های زمان مجردیم که با خانواده م دعا گرفتن خیلی تو کار جادو و جنبل بودن

چن تاشون مستقیم گفتن واسه دخترتون دعا گرفتیم

زندگیم خیلی بد و هم برام شر درست میشه

مخصوصا عمه هام خیلی باهام دشمنن 

مطمئنم برام دعا گرفتن

الان اگه من برم اسم شناسنامه ام رو عوض کنم ولی به کسی نگم اسمم رو تغییر دادم ، اون دعا ها باطل میشه؟

🔴🔴درخواست دوستی=صدا کردن نی نی یار🔴🔴 کاربری دست دو نفر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله. هیچکس مثل من وارد نیست.  یکی بود اسمشو عوض کرد باطل شد.  خواستی دعا اینا هم بهت مید ...

بده خدا خیرت بده دارم نابود میشم

نه ربطی به اسم شناسنامه ایت نداره

اسمی که همه صدات میزنن و همه با اون اسم میشناسنت باید عوض بشه که اونم امکان نداره

میتونی هر روز تو خونه سوره جن پخش کنی تا روت اثر نذاره

یا هم هر شب چهار قل بخون خودتو بسپر به خدا

دختر تنهای شهر💔😅
بده خدا خیرت بده دارم نابود میشم

سوره های ناس .فلق .توحید(قل هوالله احد) هرکدام ۳ بار     ایة الکرسی ۱ بار.  فاتحه ۷ بار   ۵  ایه اول بقره.    ایه  ۱۰۲ تا ۱۰۵ بقره  ۲ ایه اخربقره .سوره جن وبروج

اعوذبکلمات الله التامات من شرماخلق  بسم الله الذی لایضرمع اسمه شیئ فی الارض ولا فی السماء وهوالسمیع العلیم براب بخوانید وبنوشید ومقداری برخودتون بپاشید وبه چهارگوشه اتاقها بپاشید ودرحین پاشیدن سوره فلق خونده بشه وباید فردی دائم نمازاین کاروبکنه کسی که همیشه نماز بخونه وموحد باشه 

طریقه خوردن اب اذکار میتوانید مقدار چندقاشق یا نصف لیوان را درهر روز بخورید و داخل پارچ آب بریزید ویاداخل غذا بریزید 

وطریقه پاشیدن هم هردو سه روز یک بار یا هفته ای یک بار چهار طرف خانه و اتاق وحیاط وروی خودتون بااب پاش بپاشید 

وا این چه کاریه بطلان سحر بخون باطلشون کن چرا اسمتو عوض کنی

هرجایی موهای توی شونتو ننداز هرجایی ناخونای چیدتو نریز اسفند دود کن تو خونت

وقتی خدا رنگ واقعی بعضیا رو بهت نشون داد سعی نکن دوباره رنگ آمیزیشون کنی!
وا این چه کاریه بطلان سحر بخون باطلشون کن چرا اسمتو عوض کنی هرجایی موهای توی شونتو ننداز هرجایی ناخ ...

تو همین سایت خوندم گفتن زندگیشون عالی شده

2706