2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخیی عشقی که در طول زندگی شکل بگیره پایدار تره چن ساله ازدواج کردید؟! هنوزم عاشقید؟!

دقیقااا خصوصا وقتی که همدیگه رو کشف میکنی خیلی جالب و دوست داشتنیه البته با ادمش

یک ساله ازدواج کردیم🤭

وقتی خدا رنگ واقعی بعضیا رو بهت نشون داد سعی نکن دوباره رنگ آمیزیشون کنی!

چه کار خوبی کردی این تاپیکو زدی. والا مجردا وحشت میکنن میان تو سایت. 

۵ساله متاهلم. خیییلی خاطره قشنگ باهم داریم. حتی همین روزمرگی هامون هم خاطره‌ست. باهم کتاب میخونیم. باهم فیلم میبینیم. شوخی و شیطنت داریم. باهم ظرف میشوریم. کلی قربون صدقه هم میریم در طول روز. خیلی باهم حالمون خوبه. اینا رو گفتم که مچردا فکر نکنن این چیزا فقط در حد فانتزیه و مال تو فیلماست. اگه دو نفر واقعا عاشق هم باشن زندگی میتونه همین قدر قشنگ باشه.

من برا عشقم ک الان مال من نیستو میگم 

اینکه موقع کرونا ک تو اوج مرگ ها بود و مادر از فرزندش فرار میکرد 

من مشکوک 99درصدی کرونا بودم . سوار ماشین ک شدم بریم آزمایش بدیم گفت ماسکت بده پایین وگرنه حرکت نمیکنم هر چ گفتم نه تو هم میگیری گفت از تو نگیرم از کی بگیرم 

تو بهداری ک تمام هم شهریاش بودن  و چون بازاری بود همه میشناختنش  دستمو گرفت تا ازم تست بگیرن 

و  جالبتر اینکه تا تست گرفتن  بدون ماسک بودیم   دستم گرفت بلندم کردو 30ثانیه محکم بغلم کرد 

فقط اگر بودید میدید تعجب پرسنل  و اون 20نفری ک دورمون بودن .... باور کردنی نبود .... 

بعدم کنار سفره نشست ...  و همراهم غذا خورد  و گفت ب مرگ جووونیم نمیتونم تو کرونا داشته باشی ولی من سالم بچرخم 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

بهترین خاطرم وقتی تازه عقد کردیم ۲نفری رفتیم مسافرت تو راه خیلی لحظات خوبی بود ولی بعدش زندگیم کلا بدبختی شد.

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚

من و همسرم یک سال بدون عقد نامزد بودیم ،  حتی دست های هم رو هم نگرفته بودیم شب عقد مون وقتی خانواده ی داماد از خونه مون رفتند بعد از نیم ساعت پسر عموم بهم گفت یکی  دم در باهات کار داره ، وقتی رفتم دیدم همسرمه نصفه های راه خونه شون از خانواده اش جدا شده بود و برگشته بود دم خونه ی ما 

گفت میشه ببوسمت اونجا برای اولین بار همدیگه رو بوسیدیم

2706