2737
2734
عنوان

وجود بچه تو خونه

189 بازدید | 29 پست

خانوما دوس دارم یه بچه داشته بودم ولی خیلی میترسم 

اخلاق شوهرمم تنده 

خانومایی که بچه دارن بیان توضیح بدن نفرسوم توخونه چجوره یعنی مسئولیت سنگینیه سخته یا اونوقت زندگی بهتروپرشورترمیشه؟اگه برگردین عقب بازم دوس دارین بچه دارشین یا نه؟واون خانومایی که اخلاق شوهرشون تند بود با اومدن بچه چجورشدن ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مجردم ولی تجربه ای ک از اطرافیانم دیدم اگه اخلاق شوهرت تنده و تفاهم ندارین بچه نیارین چون بچه اعصاب و حوصله میخواد و اختلافا بیشتر خودشو نشون میده و گرنه ک ظلم به بچه میشه فقط

2740

روی اخلاق طرفین ک تاثیری نداره تازه شایدم بدتر بشه بچه گریه کنه اذیت کنه برا مثال یشب ساعت دوشب پاشو نیم ساعتی برو ی دوری بزن باز بخواب باز نیم ساعت دیگه همینجوری تو روزشم نخواب شب بعدشم همینجوری ببین میتونی اونوقت بیارین

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             

اگه برگردم عقب حتما بچه میارم بازم

ولی....

اول ب کارای نرسیده ی خودم میرسم

بچه 2 سال اولش سخته خیلی

شب بیداری....مراقبت 

بعدش دیگه خیلی راحت تره

مخصوصا اگ دست تنها نباشی و تو شهر خودت کنار خانواده باشی

عزیزم کلا از خواب و خوراک میفتی😂که این خودش بخدا خیلی شیرینه. بخدا من روزی چنددد بار پسرم بوس میکنم و خداروشکر میکنم.

میدونی خونتون پرشور و هیجان میشه. از اون سکوت مطلق درمیاد.

درکل بخام بگم بهت خونه تمیز و اراسته و مرتب تبدیل به میدون جنگ میشه🤭 ولی اره برگردم حتما بچه دار میشم

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!

من و شوهرم مثل گل و بلبل بودیم. با اومدن بچه فشار کار و بچه داری و بی خوابی هر جفتمون عصبی شدیم مثل سگ و گربه به هم میپریم. الان البته بعد یکسال بهتر شدیم. ولی بارها به این فکر کردم که اگه بچه نبود همچینم بد نبود!! البته دخترم خیلی ناز و دوست داشتنیه. ناشکری نباشه. ولی اونایی که بچه دارن میفهمن چی میگم 

یه خانم مستقل و قوی 
بچه خیلی خوب و شیرینه من اگه شوهر خوب و نرمالی داشتیم حتما سه تا فرزند دنیا می اوردم.

شوهرمن نرمال نیس حتی به کوچیکترین چیزا عصبی میشه و دادوبیداد راه میندازه پس نداشته باشم بهتره