2737
2734
عنوان

وجود بچه تو خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 29 پست
من مجردم ولی تجربه ای ک از اطرافیانم دیدم اگه اخلاق شوهرت تنده و تفاهم ندارین بچه نیارین چون بچه اعص ...

من با چندتا از اشنا ها صحبت کرم میگن بچه آوردیم اخلاق شوهرمون بهترشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و شوهرم مثل گل و بلبل بودیم. با اومدن بچه فشار کار و بچه داری و بی خوابی هر جفتمون عصبی شدیم مثل ...

اره ما هم با هم خیلی خوب بودیم بچه اومد دعواهامون بیشتر شد کلا بچه فاصله میندازه 

2731
عزیزم کلا از خواب و خوراک میفتی😂که این خودش بخدا خیلی شیرینه. بخدا من روزی چنددد بار پسرم بوس میکنم ...

منم همینو میخوام همش حوصلم سرمیره شوهرمم یا اداره هست یا میره مغازه عصرا منم تنهامیمونم 

اره ما هم با هم خیلی خوب بودیم بچه اومد دعواهامون بیشتر شد کلا بچه فاصله میندازه 

ما خیلی بدیم یعنی از 7روز هفته 6روزش رو دعوا داریم اونم دعوااهای بیجا!شوهرم همش حرف میبافه همه چی بهش برمیخوره 

شوهرمن نرمال نیس حتی به کوچیکترین چیزا عصبی میشه و دادوبیداد راه میندازه پس نداشته باشم بهتره

اره والا نداشته باشی خیلی بهتره تا اینکه اون طفل معصوم هم روح و روانش خراب بشه من خودم اگر بچه نداشتم نمیتونستم حس مادرشدنم رو بزارم کنار واسه یه مریض روحی روانی پس ازش طلاق میگرفتم تا بیشتر از این روح خودم اسیب نبینه

2740
منم همینو میخوام همش حوصلم سرمیره شوهرمم یا اداره هست یا میره مغازه عصرا منم تنهامیمونم 

باید با شوهرت با نرمی صحبت کنی فقط.درمورد مسئولیت و سختیهاش و همچنین از شیرینی هاش بگی. بچه بیاری انقدد سرگرم میشی بخدا. عصرا میتونی بذاری کالسکه بری یکم پیاده روی براش خوراکی و اسباب بازی بگیری.تو خونه براش لالایی و شعر بگی. غذاهای مختلف براش درست کنی.

باانرژی مثبت سمت اینکار برو

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
اره والا نداشته باشی خیلی بهتره تا اینکه اون طفل معصوم هم روح و روانش خراب بشه من خودم اگر بچه نداشت ...

میدونی مشکل ما فقط اینه که همه چی بهش برمیخوره توتاپیک قبلی هم گفته بودم همش میگه ماباید 4روز بریم خونه بابات ناهار یا شام ...سرهمین موضوع الان ما 3هفتس قهریم هرروز دعواس که چرا دعوتمون نمیکنن!!!!!

باید با شوهرت با نرمی صحبت کنی فقط.درمورد مسئولیت و سختیهاش و همچنین از شیرینی هاش بگی. بچه بیاری ان ...

من دوس دارم داشته باشم شوهرمم بچه دوس داره ولی از عواقبش میترسم شوهرم پرتوقعه از آینده میترسم همه چیومیگه باید مامان بابات بکنن

بله دقیقا    اگه اخلاق شوهرم قبل بچه هم همینطور بود یا حتی یه کوچولو اختلاف داشتیم الان حتما حتما خیلی خودمو سرزنش میکردم. اما چون خیلی خوب بودیم الان با شرایط راحت تر کنار میام.  

یه خانم مستقل و قوی 
ما خیلی بدیم یعنی از 7روز هفته 6روزش رو دعوا داریم اونم دعوااهای بیجا!شوهرم همش حرف میبافه همه چی به ...

خب عزیز مشکل الان شما به خاطر بچه نداشتن نیست که بچه بیاد درستش کنه! 

یه خانم مستقل و قوی 
2706