2737
2739

نقاشی میکشه ب نقاشی میگ نقه نقه  صداهارو در میاره سعی میکنه وسیله هارو سرهم کنه

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خدا حفظش کنه جمله های کوتاه کلمه در چه حد میگه !

مرسی.حرف میزنه ۷۰درصد

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم
2738
مرسی عزیزم ، براش بادکنک آبی بخر خیلی حال میکنه  ظرفشویی باتری خور بگیر عالیه

من سری درج رو خریدم لباسشویی اتو چرخ خیاطی و جاروبرقی که جارو شو دوست داره و می‌کشه کف زمین البته جاروی خونه رو هم دوست داره

من سری درج رو خریدم لباسشویی اتو چرخ خیاطی و جاروبرقی که جارو شو دوست داره و می‌کشه کف زمین البته جا ...

ظرفشویی هم بخر پس، عالیه ها عالی عین سینک واقعی ازش آب میاد هی میشینه میشوره حال میکنه 

ظرفشویی هم بخر پس، عالیه ها عالی عین سینک واقعی ازش آب میاد هی میشینه میشوره حال میکنه 

اونروز یکی دیدم گفت خارجیه انگار سیصد یا ششصد عکسشو داری عزیزم؟گفت بهم باتری داره و ازش آب می‌ریزه 

2706