2752
2734
عنوان

کودک هجده ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 24 پست

دختر من ک عاشق اب بازیه فقد صندلی میذاره جلو سینک ادای منو درمیاره روسری سرش میکنه کیف منو برمیداره خودش بذ خودش بازی میکنه ی جا بند نیست توی گوشیم تام سخنگو و ی عالمه چیزای سخنگو ریختم با اینا سرگرم میشه

دخترم ماهورای مامانش خدای روی زمینمه چشامه.قلبمه😘💋شـما زشت نیستید، شـما فقط پول ندارید! پولدار بودن خوشگلتون میکنه حتی اگر احمدینژادباشید😑 این موادی تو شامپو بچه میریزن ک چشمو نسوزونه چیه؟خب تو شامپو ماهم بریزین مگه چشم ما چشم خره😐 _از کسایی که خوراکیاموبهشون تعارف میکنم اونام برمیدارن متنفرم  من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه دوست عزیز اگه با نظرات من حال نمیکنی میتونی سرتو بکوبونی به دیوار تا اروم بشی  ما از خونه تکونیی عید فرار میکردیم گیر بشور بسابای کرونا افتادیم  
ظرفشویی هم بخر پس، عالیه ها عالی عین سینک واقعی ازش آب میاد هی میشینه میشوره حال میکنه 

آره پسرم عاشق اینه که آب بازی کنه وقتی آب میخوره بقیه ش که مونده میبینم دستش تو لیوانه و دستاشو توش میشوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونروز یکی دیدم گفت خارجیه انگار سیصد یا ششصد عکسشو داری عزیزم؟گفت بهم باتری داره و ازش آب می‌ریزه&n ...

ببین چند مدل داره از حدود 400 شروع میشه به بالا حتی ارزون ترینش هم بخری فرقی نداره کاراییشون یکیه 

باتری میخوره 2 تا همون مقدار آبی که میریزی هی پمپ میکنه بذار الان فیلمشو از اینستا پیدا میکنم برات میذارم 

دختر من ک عاشق اب بازیه فقد صندلی میذاره جلو سینک ادای منو درمیاره روسری سرش میکنه کیف منو برمیداره ...

الهی چه بانمکه خدا حفظش کنه از کجا دانلود کردین چیه تام سخنگو من نشنیدم تا حالا ممنون میشم به منم بگید

2731
ببین چند مدل داره از حدود 400 شروع میشه به بالا حتی ارزون ترینش هم بخری فرقی نداره کاراییشون یکیه&nb ...

زنده باشی دست گلت درد نکنه تو ویترین مغازه متوجه یه سینک شدم ولی دقیق یادم نیست

الهی چه بانمکه خدا حفظش کنه از کجا دانلود کردین چیه تام سخنگو من نشنیدم تا حالا ممنون میشم به منم بگ ...

فدات گلم توی بازرار بزنید تام سخنگو دانلود کنین خیلی باحاله

دخترم ماهورای مامانش خدای روی زمینمه چشامه.قلبمه😘💋شـما زشت نیستید، شـما فقط پول ندارید! پولدار بودن خوشگلتون میکنه حتی اگر احمدینژادباشید😑 این موادی تو شامپو بچه میریزن ک چشمو نسوزونه چیه؟خب تو شامپو ماهم بریزین مگه چشم ما چشم خره😐 _از کسایی که خوراکیاموبهشون تعارف میکنم اونام برمیدارن متنفرم  من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه دوست عزیز اگه با نظرات من حال نمیکنی میتونی سرتو بکوبونی به دیوار تا اروم بشی  ما از خونه تکونیی عید فرار میکردیم گیر بشور بسابای کرونا افتادیم