2733
2739

ابجیه من سال قبل بچش پیش بود ثبت نامش کرد..ب هرحال ی چیزایی بهشون یادمیدن دیگه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم نمی فرستادمش

کتابهای پیش دبستانی اینترنتی هست

سفارش بدید تو خونه باهاش کار کنید

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2740

من دولتی میفرستم چون نزدیک خونمونه و حتما میفرستم چون به خاطر مشکلات مالی و کرونا تا حالا تو جمع بچه ها خیلی کم بوده و واقعا دلش جمع هم سن و سالاشو میخواد نه من و باباشو.واقعا دیگه از دیدن و ما خسته شده.حوصله و وقت بازی باهاشو هم ندارم متاسفانه. ولی سعی میکنم تمرکزم فقط رو بازی هاشو تو جمع بودنش باشه کافیه. تکلیف و به زور فرستادن اصلا مهم نیست. اگه بگه نمیرم میگم نرو تا خودش دلش بخواد

من از این مهد های که پیش دارن تو فکرم بنویسم. ولی بخاطر کرنا موندم بنویسم یا نه 

اونا خصوص هستن و اگه همون اول مهر هم بخوای ثبت نام کنی مشکلی نداره صبر کنید تا اول مهر اگه گفتن همه واکسن زدن و بچه ها برن ثبت نامش کنید وگرنه از الان هزینه ندید پارسال خواهرم کل هزینه رو داد دیگه نصفشو بهش پس ندادن

من دقیق نمیدونم  میشه راهنمایی کنید برای پیش  حتما باید بینایی سنجی برن؟ دیگه شنوایی سنج ...

فکر کنم واسه کلاس اول اینا. من رفتم پرسیدم گفت فقط آزمایش انگل و فتوکپی از کارت واکسن میخواد

دوستان عزیزم من خانم سعیدی ام