2733
2734
عنوان

اگر بخواید یه نماد برای مادر شاغل در نظر بگیرید...

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 51 پست
من شاغل بودم ولی از وقتی مادر شدم استعفا دادم‌.چون کودکی بچم هیچوقت دیگه تکرار نخواهد شد.دیگه فرصت ن ...

بله عزیزم کار خوبی کردی. و تصمیمت کاملا به موقع بوده. دختر عموی خودمم دقیقا کار تو رو کرد و بعد از این بچه هاش مدرسه رفتن برگشت سر کار. 

من همیشه اونو ستایش میکنم. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
حتما  فرستادی من رو تگ کن

چشم عزیزم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بببین چه بخوایم چه نخوایم جامعه به زنان شاغل نیاز داره.  جامعه ای که زن در اون پیشرفت کنه از ج ...

آره حق باشماست.مثلا ما تو فامیل داریم خانومی که جراح قلب هست و بهش نیاز هست تو جامعه.یا مثلا داریم خانوم فوق تخصص ژنتیک که مجبوره بچه هاشو بذاره بره.یا داریم مدیر مدرسه دخترانه.اما دیگه منی که کارمند معمولی ام به وجودم توی خونه ی خودم نیاز بیشتری هست تا جامعه.بله اگر بشه دورکاری کرد خیلی هم عالیه.یه تیر و دو نشونه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
من شاغل بودم ولی از وقتی مادر شدم استعفا دادم‌.چون کودکی بچم هیچوقت دیگه تکرار نخواهد شد.دیگه فرصت ن ...

عزیزم شما مختاری که هر تصمیمی برای زندگیت بگیری و ارزشمنده تصمیمت ولی به عنوان فرزند یه مادر شاغل ما چنین احساساتی که بیان کردین رو نداشتیم و اصلا لحظه ای فکر نکردیم کاش مادرمون شاغل نبود چون وقتی بود به اندازه کافی از محبت سیرابمون میکرد و وقت میگذاشت 

بله عزیزم کار خوبی کردی. و تصمیمت کاملا به موقع بوده. دختر عموی خودمم دقیقا کار تو رو کرد و بعد از ا ...

ممنونم🌹موفق باشن❤❤❤

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
عزیزم شما مختاری که هر تصمیمی برای زندگیت بگیری و ارزشمنده تصمیمت ولی به عنوان فرزند یه مادر شاغل ما ...

همه ی مادرها به خوبی مادر شما نیستن عزیزم.خدا حفظشون کنه😊بعضیها نمیتونن مدیریت کنن هردوطرفو.

آخر پستم هم توضیح دادم که براساس دیده هام نظر دادم.

عزیزم شما مختاری که هر تصمیمی برای زندگیت بگیری و ارزشمنده تصمیمت ولی به عنوان فرزند یه مادر شاغل ما ...

ببین کاملا درسته... و به نظرم نیازه که مادرهای شاغل برای اینکه خانمی شبیه به مادر شما بشن آموزش ببینن. 

برعکس شما خیلی از افراد هم هستن که بخاطر تجربه ی بد از داشتن مادر شاغل میگن که دوست ندارن شاغل باشن. 

حالا بگو ببینم پرنده نماد خوبی هست؟ اون بالا درباره نمادی که طراحی کردم نوشتم. نظرتو بگو

متاسفانه حرفتون رو قبول ندارم من بعد تولد پسرم مدتی شاغل بودم بعدش بنا به دلایلی چند سال خانه دار شدم هیچ وقت پسرم رو‌ غمگین ندیدم پرستاری پیشش بود که تمام تلاشش شاد کردن و بازی با پسرم بود وقتی هم میومدم خونه کارهای خونه ام انجام شده بود و تایمم  ازاد بود برای بازی با پسرم 

belfijoon هستم                                                                 
متاسفانه حرفتون رو قبول ندارم من بعد تولد پسرم مدتی شاغل بودم بعدش بنا به دلایلی چند سال خانه دار شد ...

ولی من خیلی باهات موافقم☺چون وقتی برگردم سرشغلم برای بچم پرستار خواهم گرفت.من کسانی رو دیدم که بچه هاشونو میسپرن به پدرومادر خودشون یا همسرشون که هیچ مهارتی ندارن و بچه ها واقعا اذیت شدن.حتی دیدم سن پدربزرگ ومادربزرگ بالا بوده و حوصله نداشتن و متاسفانه بچه ها رو کتک زدن و فحاشی کردن بهشون.منظور من اینه.شاید واضح توضیح ندادم که باعث سوء تفاهم شده.دلم کبابه برای اون بچه ها.پدرومادر من ازم دورن.وگرنه خیلی خوب میتونستن از پس تربیت بچم بربیان.اما خب چون پدرومادرهمسرم مهارتی ندارن و ممکن بود به تربیت و روحیات بچم آسیب بزنن نتونستم بهشون اعتماد کنم و شغلمو ترک کردم.هرکس براساس دیده های خودش نگاه میکنه به اون قضیه و مشاهدات من خوب نبوده متاسفانه.

تکیه گاه 

چگونه اقایون رو دیوانه کنیم؟ نیازی نیست کاری انجام بدین،خودشون روانین، اگه میتونین برای سلامتیشون دعاکنین...😀😂😈 اگر شوهرت خیلے غر میزنه باهاش دعوا نڪن، بغلش ڪن...بغلش ڪن ببرش دم پنجره بندازش پایین😐😂تنها کسایی که فهمیدن شوهر به هیچ دردی نمیخوره عنکبوتای ماده هستن که بعد از جفت گیری عنکوبتای نر رو میخورن دمشون گرم 😂

با توجه به اینکه خودم فرزند یه مادر شاغلم اولین چیز یه خانوم همیشه خسته به ذهنم میاد

به همین خاطر با اولین علائم بارداریم استعفا دادم

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706