2737
2734
عنوان

اگر بخواید یه نماد برای مادر شاغل در نظر بگیرید...

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 51 پست
ولی من خیلی باهات موافقم☺چون وقتی برگردم سرشغلم برای بچم پرستار خواهم گرفت.من کسانی رو دیدم که بچه ه ...

مهم تر ازهمه ، مادر بزرگا و پدربزرگا اطرافیان تا یه مدتی میتونن بچه نگه دارن ، بالاخره اونام زندگی دارن دیگه . وقف همیشگی نوه ها نیستن که . تازه وقتی پرستار میگیری برای یه بنده ی شغل ایجاد کردی یه لقمه نون میره سر سفرش . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم تر ازهمه ، مادر بزرگا و پدربزرگا اطرافیان تا یه مدتی میتونن بچه نگه دارن ، بالاخره اونام زندگی د ...

اینو باید به اون بزرگواری گفت که فک میکنه پدرومادرش تا لحظه ی آخر عمرشون وظیفه دارن کارگریشو کنن.مادر من سنش کمه.چهل و خرده ای سالشه.لذت میبره از وقت گذروندن با نوه ها.ولی بعضی ها دیگه پیر شدن و نمیتونن.سواد و اطلاعات کافی هم ندارن و واقعا نمیتونن چیزی به بچه یاد بدن.باپرستار موافقم.حتما روزی این کارو خواهم کرد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
منم مامانم شاغل بود ولی مشکلی نداشتیم . 

شرایط زندگیها یکسان نیست.شرایط زندگی من جوری بود که مجبور شدم کنار بچه موندنو انتخاب کنم

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
متاسفانه حرفتون رو قبول ندارم من بعد تولد پسرم مدتی شاغل بودم بعدش بنا به دلایلی چند سال خانه دار شد ...

دوست عزیز من با حرف شما تا حدودی موافقم اما به نظر من هیچکی نمیتونه جای مادر بچه رو برا بچه پر کنه همه پرستارها هم مثله  پرستاربچه شما دلسوز نیستن 

و همه هم اونقدر درآمد ندارن که بخوان پرستار بگیرن 

من خودم سر یه کاری بودم که فکر کنم اگه میخواستم پرستار بگیرم باید کل حقوقمو بدم به پرستار.

ولی من خیلی باهات موافقم☺چون وقتی برگردم سرشغلم برای بچم پرستار خواهم گرفت.من کسانی رو دیدم که بچه ه ...

هم نظر هستیم 

من مطلقا حاضر نشدم پسرم پیش پدربزرگ و مادر بزرگش باشه با اینکه توی یک ساختمان هستیم بنظرم ظلمه که اون بنده های خدا توی سن بالا بخوان دنبال بچه من باشن در حق بچه هم ظلمه چون نیاز داره به شیطنت ‌‌و شادیو  ‌‌بازی 

پرستار پسر من فوق العاده بود وقتی میومدم‌خونه پسرم سرحال ‌و تمیز منتظرم بود کار خونه هم نداشتم شامم حاضر بود دیگه راحت با پسرم تا شب خوش میگذروندم خودمم روحیه ام‌شاد بود از طرفی پسر من تا ساعت ۱۰-۱۱ صبح خواب بود و عملا تایم زیادی از هم دور نبودیم 

belfijoon هستم                                                                 
هم نظر هستیم  من مطلقا حاضر نشدم پسرم پیش پدربزرگ و مادر بزرگش باشه با اینکه توی یک ساختمان هس ...

ای جان.بنظرم اگر به کسی که مهارت کافی رو داره بسپری خیلی خیلی خوبه.اما اینکه تنهاش بذاری یا بسپری به بقیه ستم هست به بچه.