2737
2734
عنوان

پد عرق گیر🤕

341 بازدید | 12 پست

سلام دوستان... من خیلی عرق میکنم متاسفانه، مانتوهام خیس میشن زیر بغلش،بااینمه هرروز دوش میگیرم ولی بیرون که میرم استرس میگیرم خیس عرق میشم(مام،  سنگ مرداب، زینک اکساید شنیدم مداوم استفاده کردن ضرر داره) ... شنیدم پد هست استفاده کردین راضی بودین؟یمی میگفت نوار بهداشتی میچسبونه🤕😪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داروخانه داره؟ قیمتش چنده؟ شنیدم مواد شیمایی و اسپری ها مداوم زدشون ضرر داره. میگم پد لااقل ضرر ندار ...

نه من چندین سال میزنم از حمام میام بیرون میزنم اصلا عرق نمیکنم قیمتش هم بستگی داره از ۸۰شروغ میشه ب بالا 

ولی اگ پد میخای روزانه بخر کوچیک باشه 

نه من چندین سال میزنم از حمام میام بیرون میزنم اصلا عرق نمیکنم قیمتش هم بستگی داره از ۸۰شروغ میشه ب ...

میشه عکسشو بفرستی؟ ممنونم از راهنمایتون. باید حتنا بعد حمام استفاده کرد تا چند ساعت اثر داره؟ 

2740
اره بعد حمام میزنم بیشتر گاهی هم موقع رفتن بیرون خب من کلا زیاد عرق نمیکنم ولی همون ی ذره ک گرما باع ...

چقدر خوب... ولی من تو سرما زنستون هم خیلی عرق میکنم بیرون که باشم. ازمایش هم دادم مشکلی نداشتم. 

چقدر خوب... ولی من تو سرما زنستون هم خیلی عرق میکنم بیرون که باشم. ازمایش هم دادم مشکلی نداشتم.  ...

جلو عرقو ک نمیشه گرفت ولی بوشو میشه کم یا از بین برد 

جوش شیرین عااالیه هر چقدم عرق بریزی دیگه بو بد نمیدی اصلا  ، مام اسپری سورملینا هم خوبه ولی ب پای جوش شیرین نمیرسه 

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....