2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چی وسواس داری غسل وضو طهارت؟ میشه توضیح بدی تا کمکت کنم

به نجاست.مثلا خونه همسایمون دوتا بچه کوچیک داره سرامیکاشونم خیلی چربو جای لک پاهاشون هست خانومه گفت روسرامیک یبار جیش کردن بچه هام بعد اومده بودن خونه ما هرجا روسرامیک خونمون راه میرفتن رد پاشون میفتاد حس میکردم نجس شده خونم اخه نجاست با چربی هم شنیدم منتقل میشه حالم خیلی بد شد بخدا

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
2731
درباره نجاست اینا نیس ولی همیشه فک میکنم نمازمو غلط میخونم عذابم میده این فکر🤦🏻‍♀️

بهش تومه نکن ی بار نمازتو بخون حتی اگر فک میکنی غلط خوندی و برو دنبال کارت این شیطون بهت میگهونمازت غلط تو بخون و بعدش بگو میخام غلط  باشه به توچه بدرک   ی مدت تمرین کن تموم میشع

خیلی عذاب کشیدم شش هفت سال درگییر بودم تا آخری با خود خدا وا کندم مشکلمو

به منم بگو منم دوسه ساله خیلی تو نخ این چیزام بخدا تا اخر عمرم دعات میکنم

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
2740
ن دستشویی  ببخشیدا ولی من مثانه نورولوژیک دارم  یعنی همش حس میکنم ادرارم میریزه  د ...

اون ادرار نیست عزیزم اصلا بهش توجه نکن فقط زمانی ادرا هست که تو تاپایین پاچه شلوارت خیس بشه در غیر این صورت همه جی برات پاکه بعدم بهت بگم نجاست برای وسواسی پاک هست کلا به نجاست توجه نکن

بهش تومه نکن ی بار نمازتو بخون حتی اگر فک میکنی غلط خوندی و برو دنبال کارت این شیطون بهت میگهونمازت ...

ینی اگ یوخت غلط باشه قبوله؟اخه این فکر و وسواس گاهی باعث میشه واقعا اشتباه بخونم بیشتر زمانا هم فقط فکرش میوفته🤦🏻‍♀️مرسی

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
من تو نجاست مثلا دست شوهرم بریده بود گرفت زیر شیر اب بعد من با دستمال کاغذی روش زدم لکه خون بود ریز ...

نه چرا  نجسه؟ به خاطر ی ذره خون؟ فقط محل خونونجس بقیش پاکه.. بعدم نجاست واسه وسواسی پاکه اعتنا نکن بهش

به نجاست.مثلا خونه همسایمون دوتا بچه کوچیک داره سرامیکاشونم خیلی چربو جای لک پاهاشون هست خانومه گفت ...

اره منم سوالمه پارکت  جیش بچه بخوره چجوریه میشه پاکش کرد ؟

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

موقع عذر شرعی لکه میخوره به لباس زیر میشوریم میره ولی جاش و ردش میمونه رو لباس زیر یا شلوار نمیشه باهاش نمازخوند؟بخاطر رد خون

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706