2737
2734
به نجاست.مثلا خونه همسایمون دوتا بچه کوچیک داره سرامیکاشونم خیلی چربو جای لک پاهاشون هست خانومه گفت ...

عزیزم نجاست عینی هست نه عقلی تو نجاست ندیدی رو خونت و رو خونشون چطور یقیقن میکنی که خونت نجس بیخیال گلم تا عین نجس ندیدی پاکه

اره منم سوالمه پارکت  جیش بچه بخوره چجوریه میشه پاکش کرد ؟

باید شیلنگ اب بکشی ابو باز کنی روش بعد ابشو با پارچه خشک کنی .اگه شیلنگ اب نبود میتونی با کتری اب بریزی رو اون قسمت البتهتو هردوحالت بعداز اینکه عین نجاستو برطرف کردی بعد با پارچه خشک کنی اونجارو بعد پارچه رو بندازی تو تشت یبار دیگه با کتری اب بریزی دوباره با پارچه خشک دیگه اب اونجارو بگیری سرامیک یا پارکت پاکه نکته وقتی اول ابشو گرفتی دستتو باید اب بکشی چون برخورد داشته با اون پارچه اول دست نجسه بعد اب بریزی و جمعش کنی دوباره دستتو بشوری .

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه استارتر

آبجی منم همینطور بود گلاب به روتون ترشح میدید میرفت دسشویی میومد میگفت یه قطره ادار اوده تو شورتم ۱۳سالشه ها.نمازشو میگفت احساس میکنم باد معده ازم خارج شده همش میشکست.الان بارفتن پیش روانپزشک بهتر شده خداروشکر دیگه نمازشو غلطم بخونه اعتنا نمیکنه.فقط باید برخلاف اون چیزی که ذهنتون بهتون میگه انجام بدین...فقط میره دسشویی میگه ادرارم ریخته رو لباسام کلا قبل دسشویی رفتن لباساشو درمیاره از گردن به پایین میشوره..دعا کنید اینم خوب شه.آخه دارو که میخوره خیلی خواب آوره براش.مامانمم خیلی اذیت شد...البته بگم این ارثیه چون مادرم هم همینطور بود که با مصرف دارو به مدت دوسال بهتر شد...شماها باید فقط رو ذهنتون کار کنین و برخلاف اون چیزی که ذهنتون دستور میده انجام بدین.اگه ذهنتون میگه این لباس آب پاشیده نجسه.با خودتون بگین بذار نجس باشه...انشالله که همتون خوب بشین آبجی منم خوب بشه خدایی سخته درکتون میکنم

ینی اگ یوخت غلط باشه قبوله؟اخه این فکر و وسواس گاهی باعث میشه واقعا اشتباه بخونم بیشتر زمانا هم فقط ...

نمازتو ی بار بخون با توجه وقتی روش حساس شدی و هی داری برممیگردی کم کم نمازم میزاری کنار  پس حتی غلطم خوندی بگو فدا سرم بیا تل برات فایلاش بفرستم ی خانومی قرات غلط میخوند  وقتیرحساس سد به اعراب و حدکات بهش گفتن هموونجوری علطم ازت پذیرفتس پس توام به خیالت غلط بخون  توجهم نکن  دیگه

2728

من بشدت وسواس نجاست دارم همش هم تقصیر دیگران بود یعنی از رفتارای اونا یاد گرفتم وگرنه خودم خیلی هم بی توجه بودم خیلی بهتر بود اون موقع والا..الان دستشویی رفتن برام عذاب شده چ ن بیشتر وقتا بعدش میرم حموم فکر میکنم آب بهم پاشیده تازه بعد از دستشویی هم تو حیاط از زانو به پایین یه عالمه پاهامو آب میگیرم شلنگ دستشویی زو آب میگیرم یه عالمههههه...تو حموم اگر لباس زیر بشورم  یا حس کنم یه ذره نجاست تو حموم بوده با وجودیکه میدونم آب بردش ولی کل دیوارای حموم رد با وسایلش آب میگیرم...پاهام انقدر با آب سرد حیاط بعد دستشویی رفتنام شستم که همش تیر میکشن و درد میکنن و یخ زدن...یادمه تو نوجوونی اصلا به این چیزا توجه نداشتم تمیز بودم اما وسواس نه...خیلی زندگیم بهتر بود الان زندگیم تو دستشویی و حموم و فکر به اینکه فلان لباسم تو فلان جا نجس شد یا نه خلاصه شده...خیلی عذاب میکشم

.Sit with winners, the conversation is different
به منم بگو منم دوسه ساله خیلی تو نخ این چیزام بخدا تا اخر عمرم دعات میکنم

من بخدا

طول کشید

اما یواش یواش کنار گذاشتمش

هم فکری وسواس داشتم هم عملی

مثل خوره فکر بهمو میخورد

فکر ک تو ذهنم میومد چون شنیدم فکر وسواس شیطان ب ذهن ادم می ندازه

اون مجسم میکردم ک ازم میخواد این افکار پر بال بدم

بعد ب خودم میگفتم فکر میکنی برات اون مهم یا خدا

بعد میگفتم هرچقدر دوسی فکر تومیکنم سرم بنداز بخدا قسم ک این فکر من نیست و خلاف اون فکر ازار دهنده رو ب زبون میاوردم و قسم میخوردم ک اینه فکر درست من

و انگار ذهنم دیگه نمیجنگید باهام

یا شک میکردم لباسم خونی شد یا ن میگفتم بخدایی ک دوستش دارم قسم دیگه نمیشورمت

با خودم کنار اومدم ک خدا هیچوقت بخاطر ی لباس خونی مهربونیش ب من تموم نمیشه ک بخواد مجازاتم کنه ک باهاش مثلا نماز خوندم

بعد با همون نماز میخوندم

مثلا ی بار لباسی اب میکشیدم میگفتم ب خدایی ک دوستش دارم اخرین بار بود

همینطوری تونستم تمومش کنم

شکر خدا

اره منم سوالمه پارکت  جیش بچه بخوره چجوریه میشه پاکش کرد ؟

اول جیش پاک کن با دستمال  بعد اب قلیل پارچی افتابه ای بریز رو همون محل با ی دستمال دیگه خشکش کن بعد دوباره اب بریز رو همون محل خشکش کن تموم

نمازتو ی بار بخون با توجه وقتی روش حساس شدی و هی داری برممیگردی کم کم نمازم میزاری کنار  پس حتی ...

خداکنه همینطور باشه مرسی ازراهنماییت

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2738
ببخشید عزیزم شما خودت مشکل نجسی و پاکی داری چطوری میخوایی مشکل بچه ها رو حل کنین ببخشید فقط برام سو ...

سلام گلم من تمام احکام از حفظم  خیلی مشکلاتم حل شده  من فقط راهنمایی در حد همون مشکلاتی که حل شده میدم  یک‌مشکلم هنوز باقیه که داهکارش میدونم ولی چون پیخام شبیه ادمهای عادی باشم  برام سخت کرده  وگرنه کاری نداره اونم بزارم کنار

با اجازه استارتر آبجی منم همینطور بود گلاب به روتون ترشح میدید میرفت دسشویی میومد میگفت یه قطره ادا ...

اگر خواهدت به نجاست حساس شده دسشویی طولانی داره دائم بشور بساب داره بهش لگو نجاست برات پاکه طبق  حکم همه مراجع و اعتنا نکنه تمام بیا فایلاش برات بفرستم تو تل یا وات براش بفرستی

من بخدا طول کشید اما یواش یواش کنار گذاشتمش هم فکری وسواس داشتم هم عملی مثل خوره فکر بهمو میخورد ...

خداروشکر عزیزم منم نسبت به قبل خیلی کمترش کردم قبلا انقد پاهامو میشستم ترک خورده بود کف پاهام اما الان فقط دسشویی بد که میرم پاهام یبار اب میکشم.و خیلی کمتر شده اما کامل از بین نرفته 

من یک زنم چلچراغ خونه. گرما بخش زندگی.لبریز از ارامش و حیا.ارزش من خیلی بالاست اونقدر که نزارم تنم باعث لذت رهگذر بشه.زن یعنی شکوه یعنی قدرت یعنی تولد یعنی گریه ی فرشته هنگام افرینشم.زن باشیم چون زن یعنی همه چیز💞💖💞
من بشدت وسواس نجاست دارم همش هم تقصیر دیگران بود یعنی از رفتارای اونا یاد گرفتم وگرنه خودم خیلی هم ب ...

نجاست واسه  وسواسی پاک هست  گلم اگر باودت نمیشه بیا فابلا رو برات بفرستم با این فایلا خیلیا خوب شدن اکر واقعا عذابی بیا تا بفرستم گوش بدی  

اگر خواهدت به نجاست حساس شده دسشویی طولانی داره دائم بشور بساب داره بهش لگو نجاست برات پاکه طبق &nbs ...

عزیزم اگه ادم وسواس به این راحتی که شما یا احکام میگین میت نست بی اعتنا باشه که وسواس نمیشد

2706