2737
2739
دقیقا این دیگران هستن که بیشترین تأثیر رو روحساس شدن آدم میزارن حالا چه تو وسواس نجسی پاکی باشه یاحت ...

اره منم توجه به این مسایل رو از دیگران یاد گرفتم تو نوجوونی ... و متاسفانه با بزرگ شدن خودمون این افکار هم باهامون بزرگ میشن و پیشرفت هم میکنن ...من نسبت به اون موقع بدتر هم شدم ...کاش همون موقع به افکارم محل نمیدادم چقدر زجر کشیدم ..بهترین سالهای زندگیم همش توعذاب بودم 

.Sit with winners, the conversation is different
اره منم توجه به این مسایل رو از دیگران یاد گرفتم تو نوجوونی ... و متاسفانه با بزرگ شدن خودمون این اف ...

سعی کن کم وکمترش کنی وتوجه به حرف دیگران نکنی هرچی عقلت میگه انجام بده

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم توجه به این مسایل رو از دیگران یاد گرفتم تو نوجوونی ... و متاسفانه با بزرگ شدن خودمون این اف ...

ببین طبق احکام نجاست واسه وسواسی پاکه هست اگر بونی این موضوع بپذیری و دیگه بهش فک‌نکنی خیلی عالی میشه دوست هم داشتی بیا تا برات فایلاش بفرستم  راحت بشی

2731