2733
2739
عنوان

معجزه از نماز استغاثه امام زمان

| مشاهده متن کامل بحث + 46577 بازدید | 115 پست
حسم اینکه رنگ سبز نشون محبت وعشق خداست ☺️💚 با کمال افتخار 🥰 ممنونم عزیزم ☺️🌹🙏🙏

سبز خییلی آرامش دهنده ست واقعا همینطوره.

باعث افتخار ماست به گروهمون بیاین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای رزق روزی خوبه کاش معجزه شه ی کار خیلییی خوب برا شوهرم پیدا شه همین روزا😔

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
سبز خییلی آرامش دهنده ست واقعا همینطوره. باعث افتخار ماست به گروهمون بیاین.

محبت داری گلم☺️🌹🙏🙏

دست هایم به  آرزو هایم نرسید!  آنها بسیار دورند.... اما درخت سبز صبرم می گوید .... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...  امام علی علیه السلام 💚 می فرمایند : ریشه قوی شدن دل ، توکل بر خداست ، خداوند، همیشه بهترین هایش را به کسانی ميدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💖
2731
بله که خوبه. این نماز معجزه ست  بخونش

الان میخونم خدا کنه حاجت روا شم شد ی نشونه بفرست خدا

امشب ب نیت شما واقعه میخونم براتون دعا نیکنم💚

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
الان میخونم خدا کنه حاجت روا شم شد ی نشونه بفرست خدا امشب ب نیت شما واقعه میخونم براتون دعا نیکنم💚

میفرسته مطمئنم. شک نکن به این نماز. این نماز مال امام حی و حاضرمونه وقتی میخونیش خودتو در محضرِ اول خدا بعد اون ببین ، بدون که داره صداتو میشنوه ازش بخواه واست دعا کنه تا زندگیت زیر و رو شه.

خییلی ازت ممنوونم عزیزم خیلی لطف میکنی🤩🤩😍😍

میفرسته مطمئنم. شک نکن به این نماز. این نماز مال امام حی و حاضرمونه وقتی میخونیش خودتو در محضرِ اول ...

چقدر حرفات ب دلم نشست 

الهی هیچ حسرتی ب دلت نمونه 

2738
چقدر حرفات ب دلم نشست  الهی هیچ حسرتی ب دلت نمونه

همیشه این نماز رو بخون و باامام زمان حرف بزن 

مطمئنم زندگیت زیر و رو میشه. اگر خدایی ناکرده اهل غیبت هم هستید ترکش کنید ببینید چه اتفاقاتی که تو زندگیتون در کنارش نمیفته. من خودم اول گناهامو کم کردم بعد این نماز رو خوندم. نمیگم شما غیبت میکنیداااا  همینجوری گفتم‌که حواسمون به اعمالمونم باشه چون تجربه خودم هست.

حرف تو هم 🥺

الهی که هییچ حسرتی به دلِ تو هم نمونه

@درمسیرخدا   @mahla_m2   @shab234   @دختر_جذاااااب   @سواره &nb ...

سلام عزیزجانم، ممنونم از دعوتتون💎🙏

ان شاءالله میخونم🤲🌹

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام نازنین جان🌹ممنونم از وصف و طریق خواندن این نماز💎❤️💚براتون سه مرتبه صلوات محمدی پسند فرستادم🌹🌹🌹

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزجانم، ممنونم از دعوتتون💎🙏 ان شاءالله میخونم🤲🌹

قربونت ☺️ ❤️ 

دست هایم به  آرزو هایم نرسید!  آنها بسیار دورند.... اما درخت سبز صبرم می گوید .... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...  امام علی علیه السلام 💚 می فرمایند : ریشه قوی شدن دل ، توکل بر خداست ، خداوند، همیشه بهترین هایش را به کسانی ميدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💖
اسی من براازدواج خیلی دعاها کردم خیلی ختمها نگرفت بااین نماز شوهرخوبی به زودی قسمتم میشه ؟ برام ...

اینو بخون عزیزم

💖🙏💖🙏
🙏💖🙏
💖🙏
🙏
#خاطرات_حاجتروایی_ازنمازشب
#خاطرات_حاجتروایی_ازنماز_جعفر_طیار

🌷من بعد از چهارده سال دعا کردن فقط با خوندن 10ماه نماز شب خداوند همسری رو که میخواستم رزقم کرد دقیقا همونی که در قنوت وتر از خداوند خواستم با همون درجه از ایمان و اعتقاد ومعیارهای دیگری که در نظرم بود.بعضی شبها کامل میخوندم ولی بیشتر اوقات سه رکعت شفع و وتر رو میخوندم،همون ابتدا که شروع به خوندن نماز شب کردم چهل روز هم نماز جعفر طیار خوندم،چهل روز سوره یس و چهارده صلوات قبل وبعدش رو هدیه کردم به شهید ابراهیم هادی و ایشون رو واسطه قرار دادم اوایل آذر ماه چله تموم شد چند شب بعد ایشون به خوابم اومدن و گفتن نگران نباش به زودی حاجت میگیری و به لطف خدا همسری که میخواستم رزقم شد.من در تمام نمازهای واجبم آیه ربنا هب لنا من ازواجنا....ورب لا تذرنی فردا رو زیاد میگفتم.استغفار هفتاد بندی امیرالمومنین هم خیلی موثره...
من بعد از چهارده هزار صلوات و چهارده هزار ذکر یا جوادالائمه به نیت ازدواجم توفیق خوندن نماز شب پیدا کردم وبعد از اون با  گروه بی نظیر شما آشنا شدم.
عزیزان هیچوقت از قدرت خداوند ناامید نشین برای هر حاجتی که دارین باید اول خودتون رو برای داشتنش آماده وقوی کنین شاید اگر من نماز شب نمیخوندم خداوند توفیق داشتن همچین همسری رو بهم نمیداد چون طبیعتا من با خوندن نماز شب از نظر اخلاقی،روحی ،اعتقادی و شخصیتی خیلی تغییر کردم.
هیچوقت ناامید نباشین و خودتون رو برای رسیدن به حوائجتون تغییر بدین.
همیشه دعا گوی همه شما عزیزان هستم...

تقریبا نیم ساعت به اذان صبح میخوندم
چند شبی پیش اومد که نتونستم بخونم ،دقیق نمیتونم بگم چند شب ولی خیلی کم پیش اومد که نتونستم بخونم

🌷 از موقعیکه نماز شب رو میخونم حالم بهتر شده
افکار منفیم کم شده با اطرافیانم مهربون تر برخورد میکنم...زود عصبی نمیشم

🌷منم همینطور شدم کلا صبورتر شدم

🙏   💖 @khaterate_namazshab114 💖
💖🙏
🙏💖🙏
💖🙏💖🙏

اینو بخون عزیزم 💖🙏💖🙏 🙏💖🙏 💖🙏 🙏 #خاطرات_حاجتروایی_ازنمازشب #خاطرات_حاجتروایی_ازنماز_جعفر ...

مرسی عزیزم،ممنونم که کمک کردی،إن شاالله منم میخونم وحاجت میگیرم،التماس دعا

چه بسیارتقدیرها که به تدبیرها می خندند...حضرت علی(ع)........مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش....💞💞💞
2706