2737
2739
عنوان

معجزه از نماز استغاثه امام زمان

| مشاهده متن کامل بحث + 46683 بازدید | 115 پست
سلام استارتر عزیز روز نهم خوندن نماز بودم ک خدا جوابمو داد و بهم فرصت زندگی داد🥺🥺🥺😭😭😭 معجزه ...

سلام خوبی؟ من سرچ کردم این تاپیک اومد.با پیامتون انقد امیدوار شدم.من حاجت محال دارم ینی کمکم میکنه؟ چه وقت هایی خوندی؟ اخرشب ؟

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبی؟ من سرچ کردم این تاپیک اومد.با پیامتون انقد امیدوار شدم.من حاجت محال دارم ینی کمکم میکنه؟ ...

سلام عزیزم 

ببین یجا خوندم یه حاج آقایی گفته بود اگ قرار باشه ب حاجتت نرسی اصلا شرایطش پیش نمیاد ک نماز رو بخونی

ولی بازم من ته دعا کردنم میگفتم هر چی ب صلاحمه اتفاق بیوفته، حاجتمم خیلی خیلی مهم بود 

اگه اعتقاد داشته باشی و ب صلاحت باشه حتما بهش میرسی

والا من اکثرا نزدیکای نماز صبح میخوندم 

نیمه شبا

فقط یکی دو بارش توی روز خوندم و زیر آسمان

اشکم در اومد... چقدر اون روزا سیاه بود واسم🥺

خداروشکر ک ب خیر گذشت و سر شد

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
2728
۲رکعت نماز می‌خونیم بعد ک نماز تمام شد این دعا ک اسی گفت بعد از نماز بهونیم؟

اره

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
سلام عزیزم  ببین یجا خوندم یه حاج آقایی گفته بود اگ قرار باشه ب حاجتت نرسی اصلا شرایطش پیش نمی ...

خداروشکر.منم امشب خوندمش.دعا کن...مرسی ازت 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
من توی خونه خوندم همشو، فقط یه روز رفتم زیر آسمون  بقیشو چون نیمه شبا میخوندم نمیرفتم بیرون..& ...

عزیزم حاجتتون محال بود؟

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤️🌱به دوتا از حاجت هام رسیدم😍مدیون آقا جانم امام حسین هستم🥺❤️میدونم به زودی میام و از براورده شدن حاجت های مهمم توسط امام حسین جانم براتون میگم😍❤️
اره

میتونم بهتون درخواست بدم دوست عزیز؟

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤️🌱به دوتا از حاجت هام رسیدم😍مدیون آقا جانم امام حسین هستم🥺❤️میدونم به زودی میام و از براورده شدن حاجت های مهمم توسط امام حسین جانم براتون میگم😍❤️
2738
سلام حاجت گرفتین؟ 

سلام ن هنوز‌عزیزم .دعام کن

ممنووون عزیزم.  اگر تونستی نذر کن تا ۱۴روز بخونیش .هرچند یکبار هم کافیه. ولی خودِ معجزه ست مع ...

عزمزمه خونه ویلایی نیست چیکار کنیم؟سوال بعدی اینکه اگ نذرمون برآورده شد ۱۴ رو بخونیم یا اول بخونیم تا برآورده بشه؟